Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A női magazinok teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női magazinok teljesen komolyan gondolják ezeket a tanácsokat?

Figyelt kérdés

Hogy meddig lehet süllyedni a nők hülyítésében, azt nem tudom. De azt igen, hogy ebben néha jóindulatú embereknek is részese lehet, lásd a drága jó nőkorszak magazint, amelynek tanácsait el fogom látni a saját jegyzeteimmel.


No, lássuk akkor a medvét!


A magazin 13 jelet tesz közé, amellyel a bolondos hölgyek le tudják leplezni az olyan csíntalan férfiakat, akik a nők lába közé vették meg a legközelebbi repülőjegyet. Nincs is ezzel semmi gond, de lássuk, mennyi valóságtartalma van:


Forrás innen: [link]


"1. Csak hajnali 1 után ír üzenetet."


>A szexéhes pasiknak nincs semmi ilyen időzítésük. Van úgy, hogy délután is küldenek egy SMS-t, ha úgy tartja kedvük. Másrészt, nem gondolsz bele, hogy a hapsi tényleg szeret, és eszébe jutottál, hajnal 1-kor?


"2. Idegbajossá válik amikor áthívod filmet nézni és csak filmet nézni."


>Egy szexkalandornál, - aki általában egy magabiztos férfi - elő sem jön az idegbajosság, szóval innentől ez kilőve. Jól tudja ugyanis, hogy vonzónak kell mutatkoznia, ha célba akar érni. Általában azok a pasik szoktak idegbajosak lenni, akinek dugják a nőjét. Tehát a felszarvazott pasik tulajdonsága ez inkább.


"3. Soha nem találkozol a barátaival."


>Addig örülj. Ha ugyanis bemutat, az nem feltétlenül annak a jele, hogy komolyan vesz. Jelentheti azt is, hogy villogni akar veled. A barátok pedig már röhögnek is a markukban, mivel tudják, hogy a szex után kb. 2 héttel később talán már dobva is leszel.


"4. Állandóan kifogásokat keres, ha te akarsz nála aludni."


>Félig igaz. De az elején, amikor még kefél téged, akkor nem. Tehát a legrosszabb esetben is, ez egy olyan jel, ami akkor tűnik fel, amikor már megvoltál neki. Akkor meg már rábaxtál. Viszont ha meg tudod, hogy csak szexet akart tőled, akkor érthető, hogy nem akar mindig látni.


"5. Kínosan ügyel arra, hogy ne hagyj ott semmit nála."


>Ha elolvassátok a jel eredeti magyarázatát, akkor a szerző azzal indokolja ezt meg, hogy ezt az érvet, hogy egyrészt önző a fazon, másrészt nem akar lebukni a következő csaj előtt. Azzal azonban nem számol, hogy lehetséges, tényleg jóindulatból nem akarja, hogy ott hagyj valamit, amit keresnél (persze ettől még csak dugni akar veled, de szimplán lehet jó fej is). A másik meg az, hogy a legnagyobb nőcsábászok háremet tartanak fent. És lehet, hogy akik felmennek hozzá, már régóta tudják, hogy rajtuk kívül kefél másokkal is, szóval nem nagyon zavarná, ha "lebukna".


"6. Soha nem volt még igazi randitok."


>Ez kizárt. Az igazi nőcsábászok nem kevés romantikus pillanatot okoznak a nőknek. Pontosan azért, mert el akarják CSÁBÍTANI őket. Igazi randi nélkül meg ez nem mindig megy. Persze egy házibuliban más a helyzet...


"7. Mindig ragaszkodik ahhoz, hogy elfelezzétek a szex utáni pizza árát."


>Nem értem, hogy ez miért lenne érv amellett, hogy csak dugni akar. Ez inkább csak azt jelenti, hogy szimplán smucik a srác, és ez igaz lehet akkor is, ha amúgy komoly kapcsolatot akar, nem?


"8. Borzasztóan elfoglalt akárhányszor olyasmiről írsz neki, vagy beszélnél vele, ami érzelmileg érint. - írja a szerző, majd hozzáfűzi: "Ha épp valami rossz történt veled, vagy csak meg akarod osztani vele egy gondolatodat, akkor készülj fel valami olcsó kifogásra, valami lerázós dumára, mert többnyire ez következik. "


>Nevetséges. Épp az, hogy komoly párkapcsolatban élő pasik viselkedhetnek így a barátnőjükkel. És pont ez a viselkedés az, aki egy nőcsábász karjaiba sodorja a csajt, aki legalább egy kicsit törődik vele, és meghallgatja.


A többit nem elemzem, felesleges.


Egy jó tanács a nőknek - aztán vagy elhiszitek, és megfogadjátok - vagy nem:


Egy eredeti, vérprofi nőcsábászt szinte semmivel nem lehet leleplezni. Több éves tapasztalata van, egy rakás nővel a háta mögött, úgy ismeri a nőket, mint a tenyerét, pontosan tudja, hogy mit kell nekik mondani. Még a testbeszédét is úgy mutatja, hogy azt mutassa igazat mond, így ösztönösen is megbízol benne.


Üdv!


2019. febr. 19. 23:57
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Még valami:


Remélem, a magazinhoz tanácsaihoz írt jegyzeteim érthetőek voltak. Ha nem, akkor nyugodtan kérdezzetek.

2019. febr. 19. 23:59
 2/28 anonim ***** válasza:
80%

Semmivel nem butyutabbak, mint a férfiaknak szánt hasonlóan szinvonalas iromanyok.


"Több éves tapasztalata van, egy rakás nővel a háta mögött"


A nőnek is, te Drága.

2019. febr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem te valami unalmas életet élő, feltűnési viszketegségben szenvedő gyökér vagy.
2019. febr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Mindössze néhány órát használtam az oldalt aktívan a friss reggemmel, és máris ilyen következtetést vonsz le. Gratula az "éles eszedhez".


Én meg feltételezem rólad, hogy hasonló vagy ahhoz a "férfi" típushoz, akiről a 2.-es pont jegyzetének a harmadik mondatától írok. Ez kb. az ő stílusuk. Nem is csodálom, hogy érzékenyen érintett ez a topik, mivel valaki tükröt tartott végre feléd.

2019. febr. 20. 00:45
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Csatlakozom a 3-ashoz. Annyit tennék hozzá, hogy hánynom kell attól az okoskodós, gőgös öntudattól, ami árad belőled.
2019. febr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudtam elolvasni ezt a kisregényt, amit írtál, de lényeg, hogy női magazinokat ezer éve nem olvasok. régebben még volt bennük valamennyi tartalom (egyikben-másikban), de én már azt a sok bugyutaságot nem tudom elviselni, ami ezekből a lapokból árad.
2019. febr. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

"Csatlakozom a 3-ashoz. Annyit tennék hozzá, hogy hánynom kell attól az okoskodós, gőgös öntudattól, ami árad belőled."


Gőgösnek nem tartom magam (inkább nagyképűnek), okoskodó megint nem vagyok, mert nem szólok hozzá ahhoz, amit nem értek. Jelen esetben ezt a bejegyzést azért írtam, mert nevetségesnek tartom, hogy ilyenekkel etetik a magazinok a nőket, akik rohadtul meg vannak arról győződve, hogy őket nem fogja egy felhúzni a cerkára egy nagykutya sem.


Volt jó szándék is ebben a bejegyzésben, ami inkább a naiv, fiatal lányoknak szólt, akik fogékonyak a dolgok másféle megközelítésre is.


A 3-assal együtt meg tipikusan a nép birkarészét képviselitek, amikor olyan dolgokkal foglalkoztok, amitől elvileg "hánytok". Az ilyenek ostobák tették híressé a valóvilágos xarházikat is, mert folyamatosan kommenteltek a cikkek alá, és nem vették észre, hogy a negatív reklámmal csak a népszerűségüket növelik.


Rendkívül ostobák vagytok, és még ostobább az, aki majd szintén idebüfög valami hozzátok hasonlót.


Nekem eszem ágában sem lenne odakommentelni olyan cikk/topik alá, amit leszarok. A feltűnési viszketettség éppenséggel ezért a fajta ostoba embert jellemzi.

2019. febr. 20. 02:05
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy gondolják komolyan. Egy baráti társaságban megismertem egy nőt, aki egy nagyobb hazai portálra írt cikket. Dumálgattunk, mivel engem érdekel a média és blogolok is. Nyíltan kimondta, ami kb. mindenkinek egyértelmű, akinek nem 2 agysejtje van: Ezek az oldalak pont olyanok, mint a konteósok. Kiszolgálnak egy egyszerű réteget, amely szomjazik az egyszerű cikkekre. Ez a réteg nem gondolkodik, pár sablon alapján mindent bekajál. Ezeket a cikkeket úgy írják, hogy pár másikból összeollózzák és átfogalmazzák. Még az íróik is röhögnek rajtuk és az olvasókon.


Az meg, hogy 4-ből 3 női válasz csak egy egyszerű beszólás volt, ezt hiszem elég sokat mond a célközönségről és a témáról.

2019. febr. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
49%
Kicsit kisarkítva, de teljesen így van ahogy a cikkben. Ha túl sok igaz egy kapcsolatra a felsoroltakból, az nagy valószínüséggel csak szexkapcsolat. Naivaknak nem rossz cikk, főleg ha tanulnak belőle.
2019. febr. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!


Had kérdezzek tőletek valamit, ami tényleg érdekelne engem, és nem tudom rá a választ:


széles körben elterjedt nézet, hogy a nők fogékonyabbak az ezoterikus hiedelmekre. Ezt pedig azzal próbálják alátámasztani, hogy a női magazinok tele vannak ezoterikus cikkekkel (pl. horoszkópokkal). Ebből úgy vélik, hogy mindez azért van, mert a nők alapból igénylik ezeket a dolgokat.


Lehet-e ebből következtetni arra, hogy pl. a nők babonásabbak, mint a férfiak? Vagy csak a női magazin akarják elültetni ezt az nézetet az emberek fejében?


Hogy látjátok?

2019. febr. 20. 03:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!