Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert en vagyok a hibas!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert en vagyok a hibas!?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem tarskereson egy nagyon kedves férfival , heteket beszéltünk , volt 3 rendünk is ! Mar azt hittem meg talaltam az igazit , annyira szep volt minden! Erre ma reggel kapok egy üzenetet ,A következő sorokkal : Hagyd békén a férjemet te mocskos k... a hanem bajod lesz ! Köpni nyelni nem tudtam , irtam is a hölgynek , h en nem tudtam , h a kedves úriember nos , mert el felejtette közölni! Erre az jott válasznak , h voltak meg ilyen kis r8bik akiknek irt , de kopjak le hanem bajban leszek! Miert engem hibáztat mikor a férje tarskeresozik , es el felejti közölni , h van feleség!
2019. márc. 3. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

A nő dühös, hagyd már! Nyilván nem vagy ribi és józan ésszel ezt pontosan tudja ő is, de elborult a feje a féltékenységtől, csalódottságtól stb.

Természetesen Nem te vagy a hibás...

2019. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Jajj ilyenkor mindenki bazira keménynek hiszi magát, mindenki fenyegetőzik.
2019. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, majd a nő is belátha, hogy hülye volt. Vagy nem, mert biztos a férje egy szent ember, akire másznak a ribik :D

De legyen ez az ő baja, ha ilyen sötét.

Lényeg, hogy te maradj ki.

2019. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. A férfi hibázott először, hogy egyáltalán randizni kezdett, másodszor, hogy nem tájékoztatott.

2. A no másrészről, mert ilyen esetben ésszerű az lenne, ha a párját vonja kérdőre. Pláne fenyeget is annak ellenére, hogy elmondtad mi a helyzet...

Ne is foglalkozz egyikkel sem... nyilván baj van a kapcsolatban, ha mindketten így viselkednek. Lesz más, rendes ember :)

2019. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kedves úriember utana meg irkalt , hogy hidjem el válófélben vannak , es azert nem mondta mert minden not el mar mellőle !😀😀😀Mondtam neki koszonom ebből nem kerek ! Es le tiltottam minden oldalról , erre ma mas számról hivott! Nem erti meg , h nem kell ez igy nekem nem vagyok kivancsi egy őrült , felesegre sem ra !
2019. márc. 4. 09:49
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 voltam. Helyesen tetted!

A no gondolom nem akar válni vagy nem is tud róla :D

2019. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!