Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat. Hogyan tisztázzam ezt saját magamban?

Figyelt kérdés

Februárban szakítottam vele, de ő kikönyörögte, hogy inkább csak szünetet tartsunk. Kikötöttem hogy jó, de egy hónapig hagyjon teljesen békén, hogy átgondolhassam mi a helyes. Ezt természetesen nem tudta betartani, minden barátommal, szüleimmel beszélt, két naponta nagyon hosszú bocsánatkérő üzeneteket küldött.

A probléma kettőnk között ott van, hogy nagyon be próbált szabályozni, minden apróságban a kapcsolatunk eleje óta. (2éve) Mindig azt mondja megváltozik, de olyan dolgokban alkot nekem szabályokat, ami már messze nem normális. Folyton a keresési előzményim kutatja, az üzeneteim olvassa, stb...Ha talál valami apró nem tetsző dolgot, akkor nagyon lebasz. (pl miért nem mondtam el neki abban a percben, hogy rágyújtottam. Nem dohányzok túl gyakran, de stresszes helyzetben jól esik) (hozzáteszem 100%-ban hűséges voltam, nem ilyesmiről volt sose szó. Ha valamire megkért megcsináltam, ha valamelyik ismerősöm szerinte potenciális veszély volt képes voltam vele majdhogynem megszakítani a kapcsolatot) Sok régi ismerőst építettem le miatta. Cserébe annyit kértem hogy ne szóljon bele mindenbe, és ne kutakodjon utánam kényszeresen.

Távkapcsolatban élünk egyébként, 250 km választ el. En masik városban tanulok, de majdnem minden héten haza jártam miatta. Ő annyira kényszeres, hogy csomószor ellenőrzésszerűen random megjelent a kolinál, amikor tudta hogy én a barátnőimmel bulizok. Nem, nem kavarok senkivel, csak táncolunk,iszogatunk...

Érzelmileg nagyon távol kerültem tőle az utóbbi időben, sokat veszekedünk, a szex borzasztó, erőletett, én már kicsit se élvezem, pedig kívánnám.


Szóval tényleg csak egy utolsó utáni esélyként akartam vele újra kezdeni, lassan újraépítve köztünk mindent. De ő újra csak rámakaszkodott, sokszor erőltette a szexet, pedig én mondtam, hogy nekem most idő kell ehhez.

Sok rossz dolog ellenére, még megvan az emléke, hogy mennyire ki is jöttünk régen. Hogy mennyire egy hullámhosszon voltunk, hogy szerettem vele lenni. Nehéz elengedni valakit, aki lényegében a legközelebb áll hozzád, pedig tudom hogy az lenne a helyes.


Tegnap elmentem szórakozni barátnőmmel, és egyik ismerősével sokat beszélgettem ilyesféle kapcsolati dolgokról. Hazakísért, és csók is volt. Más nem, de természetesen bűntudatom van.

Azt tudom, hogy szakítanom kell most már tényleg. Azt is sajnálom, hogy idaig fajultak a dolgok.


2019. ápr. 18. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen kapcsolatból tudok kijönni... az állandó féltékenység meg, hogy azt hiszi fűvel-fával megcsalnád, az nagyon meg tudja zavarni az ember fejét. Én mondjuk nem tettem meg, de életemben először egy éjjel seggrészegre ittam magam és két foglalt lánnyal smároltam, az egyik nálam is aludt... mindezt úgy, hogy emlékem sincs... mint kiderült tényleg tudok olyan paraszt lenni, mint amilyennek exem beállított. :D Csak akkor nem voltam az...

Szakíts, párodnak jó eséllyel nárcisztikus személyiségzavara van, menekülj kategória, ez gondolom csak a legelején volt jó és azóta erőlködés megy. Soha nem lesz jobb. Tedd meg, lépd meg és ilyen szituban tényleg nem a te hibád... ez az egész marha hosszú gyógyulási folyamat lesz úgy is, hogy csók sincs mással... legjobb barátom is ugyanebben van, lassan 3 hete minden este részeg a srác miután végre vége lett. :D Szóval tényleg, ilyenkor ezek kiharcolják szinte, hogy megcsald őket vagy valami... :D úgyhogy ne gyötörd magad érte...

2019. ápr. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
A barátod elmebeteg, hogy ilyen ellenőrző-kontrolláló kapcsolatot tartott fent, meg te is, hogy benne voltál, az már csak hab a tortán, hogy megcsaltad, a kérdésből ítélve azon sem csodálkoznék, ha felkötné magát emiatt.
2019. ápr. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek csak fenyegetnek az öngyilkossággal, sosem tennék meg.
2019. ápr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként pont el tudom róla képzelni, hogy öngyilkossággal fenyegessen, az a fajta aki ott fog sírni az ajtóm előtt hónapokig.
2019. ápr. 18. 09:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Hú, ezt fárasztó volt végig olvasni. Semmi értelme ennek a kapcsolatnak, csók ide vagy oda.... Több hozzáfűzni valóm nincs.
2019. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 acelsziv ***** válasza:
100%
Tényleg ilyen keveset érsz, hogy egy nyomorult lelkű féreg mellett kell tengődnöd? Szerintem nem. Nem az a fő gond, hogy most mit csináltál, hanem az, hogy minek tűrtél eddig?
2019. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett veled? Nyugtass meg, hogy új életet kezdtél!
2020. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!