Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonzatlan szerelemre mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelemre mi a gyogyir?

Figyelt kérdés
ki is sirtam magam, meg kerestem mast, de az sem segitett mert semmit sem ereztem iranta.. de nelkule olyan vagyok mint a rozsa szirom nelkul.. :( semmi gond nem volt amig egy este ossze nem kavarodtunk,viszont azota.... de o sosem akart komoly kapcsolatokat (eleg kalandozos tipus) csak ilyen esteseket.. en halalosan megszerettem..de erzem, tudom hogy nem viszonozza.. latom a szemeben hogy kozombos vagyok szamara... mit tegyek, semmire sem tudok gondolni csak ra , mar bulizni sem tudok mert folyton o jar a fejemben es haza akarok menni hogy sirhassak nyugodtan es mindenki kerdi mi bajom, en meg csak hazudok ossze vissza es jopofizok... mit tegyek?
2010. júl. 12. 01:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez már 3 éve tart. Pontosabban tartott. Mi haveri viszonyban voltunk, mindig köszöntünk egymásnak, meg nagy néha beszélgettünk, de ennyi és nem több. Akartam, de nem lett több. Legutóbb újból összehozott vele a sors, de levegőnek nézett. :) Nem köszönt nekem, pedig én intettem neki és még rám is nézett. Akkor döbbentem rá, hogy ideje észhez térnem és nem olyan után futnom, aki soha nem lesz az enyém. Az a találkozás véletlenszerű volt, de életem egyik legnagyobb csalódása. Emlékszem, hogy hazamentem és bőgtem. "Még mindig őt szeretem, még mindig őt.." - ismételgettem. :) Másnap reggel viszont máshogy láttam a dolgokat. Érdemes nekem ezt csinálom? Úgysem fogom többé látni, az is egy véletlen találkozás volt. Felejtsd el, mert NEM ÉRDEMLI MEG. Eddig azt hittem, hogy megérdemli, de az a nap bizonyította nekem, hogy nem. 3 év szenvedés.. de azt hiszem most már jobb és vége van.
2010. júl. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Jaa.. ezt a "Felejtsd el, mert NEM ÉRDEMLI MEG" dolgot nem neked mondom, hanem ezt én gondoltam még pár nappal ezelőtt az ügyemről. Ami Téged illett.. sajnos nem tudom. Mondják azt, hogy az idő begyógyít minden, de nekem nem használt. Ha nem ér ez a csalódás, amit az újbóli találkozásunkkor tapasztaltam nála, akkor azt hiszem még mindig szenvedek.
2010. júl. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért első megértem hogy rossz neked, de ez az "nem érdemli meg" olyan buta szöveg. Eleve arra utal hogy te milyen jó vagy ő meg rossz és nem érdemel meg. No de miért rossz attól valaki hogy nem szerelmes beléd? Semmiért... Arról nem tehet.
2010. júl. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
100%

Szintén 3 év. A vége felé egész jól alakult, tök jó barátok lettünk, szinte már úgy éreztem több is ez, mint ami kell nekem, aztán elkezdődött egy szarkeverés(hirtelen betelt a pohár pár embernél a társaságban, és elkezdtek mindent egymás fejéhez vágni), pár hónapon keresztül mentek a hülyeségek, aztán végül addig fajultak a dolgok, hogy mindketten komoly bajba kerülhettünk volna, ha folytatjuk a találkozgatást, úgyhogy nem mertem tovább feszíteni a húrt, és közöltem vele, hogy ezt most így hanyagolnunk kéne egy ideig.

Pár nap múlva eléggé kiakadtam az egész helyzeten, hetekig szinte szó szerint leszartam mindent, majd jött egy véletlen találkozás, amikor is annyira részeg voltam, hogy alig hittem el a saját szememnek, hogy ő az, és nem figyeltem oda hogy viselkedek, csak mondtam a magamét mindenkinek, majd egyszer csak közölte, hogy ő megy haza, és otthagyott mindenkit. Másnap msn, mondta, hogy nagyon megijedt tőlem, nem látott még ilyen állapotban, stb.

(A vicc az egészben, hogy azért ittam le magam annyira akkor, mert nem igazán tudtam feldolgozni, hogy szinte szétszakítottak minket, még ha ő valószínűleg a barátságnál nem is akart többet)

Azóta nem beszéltünk...

Nagyon hiányzik, de úgy érzem nem igazán alkalmas mostanában az idő, hogy felvegyem vele újra a kapcsolatot.

2010. júl. 12. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:

én augusztusban voltam így, nagyon tetszett az egyik táboros fiú, és utána a suliban is hetente egyszer találkoztunk, teljesen azt hittem, hogy tetszem neki. Aztán kiderült, hogy mégsem... =( összedőlt a világ, nem érdekelt semmi, szüleim is elváltak, majd januárban összeszedtem magamat, és nem gondoltam rá folyton, bár titokban reménykedtem.

Közben a legjobb barátom elmondta, hogy tetszem neki, belementem, majd 1 hét múlva szakítottam, mert ez nekem nem ment. És megint a másik srác járt az agyamban, aki sosem lehet az enyém, de közben azon is, hogy jól döntöttem-e, hogy szakítottam a haverommal( aki tetszett már amúgy) Végül másfél hónap múlva egyik barátnőm meggyőzött, hogy hagyjam a fenébe a srácot, és jöjjek össze a haverommal. Hallgattam rá, mert nekem is tetszett már a régi legjpbb barátom, és rájöttem, hogy minek fussak olyan fiú után, aki nem vesz észre? Lehet, de nincs értelme, más fiú is van a világon, aki szeret. És összejöttem a legjobb barátommal, és már együtt vagyunk 1 hónapja =)

Szóval teljesen átérzem, mit érzel, de élj! Járj a világon, táborban, majd suliban, ki tudja, hol bukkan majd fel egy olyan srác, aki megdobogtatja a szíved! =)

Mindenesetre szurkolok! =)

2010. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
koszi szepen, olyan edesek vagytok >:D< az elso valaszolo tortenete elegge hasonlit az enyemhez... en is egesz joban vagyok a sraccal de csak hetvegente talalkozunk mert nem egy telepulesen lakunk, de o is miutan osszejottunk masnap le sem szart, koszont, megpuszilt aztan annyi tobbet egy budos szot sem valtottunk.... de mikor meglatom ugy dobog a szivem hogy ugrik ki a helyerol, es mar annak tudok orulni ha nemsokaig, de legalabb 5 percig lathatom, mert akkor ugy erzem hogy olyan kozel van, de tudom hogy egy masik lanyt szeret es csak idokerdese hogy osszejojjenek.. olyan jo a kozeleben lenni, pedig olyankor szenvedek a legtobbet... :(
2010. júl. 12. 12:51
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"No de miért rossz attól valaki hogy nem szerelmes beléd? Semmiért... Arról nem tehet."


Oké. Igazad van.

2010. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
...de attól még köszönhetett volna. :P
2010. júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
vannak bonyolult ugyek:(
2010. júl. 12. 20:47
 10/25 anonim ***** válasza:
Tudod csúnya dolog de velem is van olyan hogy néztek valakire vagy esetleg nagyon közel is vagyok hozzá és mégsem ismerem meg, nem látom meg mert valami máson gondolkozom. Most is volt velem nemrég egy ilyen. Nem biztos hogy szándékosan tette.
2010. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!