Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sokat veszekszünk, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat veszekszünk, akkor meg lehet még valahogy javítani ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Vagy el kell engednünk egymást, mert nem értjük meg egymást? Létezik olyan, hogy ha valaki már évek óta minimum havonta 1x összeveszik, és egyszer csak sikerül nem veszekedni?

Ehhez mit kell tenni? Ha pl. egy olyan dolgot mond a párom sokadszorra egy vita (még nem veszekedés) során, amivel felidegesít/rosszul esik/megbánt, akkor azt hogy lehet nyugodtan lereagálni és türelemmel kezelni? Hiszen rosszul esik, és nem tudom fapofával hallgatni, ahogy éppen igazságtalanság ér.


2019. aug. 2. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Beleunt. Én a sok veszekedés után menekültem mindig.

Szerintem nem javítható

2019. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En egyszer amikor sikerült magamba szallva jozanul gondolkodom (semmi haraggal es nem idegesen szoval olyan letisztult aggyal)es atgondoltam a vestekedeseinkeröt kb az összeset akkoriban, hogy mikor miert szolt ram cseszett le miert üvöltöztünk, belém csapott a megvilagosodas, a legszomorubb dolog hirtelen, hogy amugy ha szeretne ilyeneken nem is veszekednenk. Egy szeretö tars azokert amikert ö kiabalt velem orrolt ram, egy szeretö tars nem orrol es nem veszekszik.


Peldak: felvettek dolgozni:

Reakcioja: biztos csak azert vettek fel mert alulkertel amugy munkanelküli sz.r lennel

Aki szeret annak a reakcioja lenne: gratulalok, gyere ünnepeljünk


Keszülünk a strandra probalgatom a fürdörucit a tükörben:

Ö: je anyajegy van itt ott, biztos kellemetlen lehet neked a strandon ezert nem tetszel magadnak, megerti ha nem akarok strandra jarni

Aki szeret, reakcioja lenne: nekem mindenhogy tetszel gyere batran jo az a fürdöruha


Vagy

Kiment külföldre ddolgozni feltekeny lett betegesen irtam neki ha nem megy gyere haza, kitartas

Ö itthon az egesz csalad elött lehordott mindennek hogy amig kint volt es feszült minden csaladtgja megnyugtatta biztatta, csak en nem egyedül

Aki szeret ugy fogta volna: vegre latlak annyira hianyoztal alig birtam ki nelküled



Nem sorolgatom, de abbol a sok sok rengeteg vestekedesböl egyszer csak megmutatkozik mi a gyökere az egesznek, ahogy irtam belem villamcsapas szerüen hasitott az erzes megdöbbentve, hogy valojaban ez a srac engem nem szeret es Minden veszekedesünknek EZ az alapja.

2019. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2.vagyok, igy nagyjabol leirva sima beszolasoknak tünnek, de amugy ilyeneken vérremenö veszekedesink voltak, folyamatosan magamat kellett vedelmeznem a támadasai ellen
2019. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!