Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat? Nem értem a srácot.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Nem értem a srácot.

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,nemrég ismertem meg a falumba egy 29éves srácot akivel látásból már ismertük egymást. Láttam,hogy fennt van egy társkeresőn és ráírtam. Erre felvett msnre és írta,hogy nagyon tetszek neki és szimpi vagyok.De elárulta,hogy van bnője már 2éve,de nemigazán jó a kapcsolatuk,de viszont nem 100% hogy el is hagyná a lányt.A lány elég messze is lakik tőle,kb hetente egyszer találkoznak.De engem meg egyfolytába keres telefonon,hív bulizni,meg mivel imád vadászni egyik nap írta,hogy lenne e kedvem elmenni vele.Mindig msnen érfeklődik,hogy van e új barátom,ezt se értem,hogy miért.Mit akarhat tőlem?
2010. júl. 12. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem akar kiszakadni a kapcsolaton, mert nem akar egyedül lenni, csak ez nem így működik. ha tetszel neki, és neked is tetszik, beszéljétek meg, és állítsd döntés elé.


ben

2010. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de azt is érzem,hogy közeledne...múltkor a discoba is összefutottunk és amikor elindultam hajnalba hazafelé akkor meg utánam szaladt,hogy haza akar kisérni...és jót beszélgettünk...nem értem
2010. júl. 12. 21:32
 3/11 anonim ***** válasza:
igen, próbálja építeni a kapcsolatot. csak kevesek állnak úgy oda hogy van még valaki...
2010. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mármint velem próbálja épiteni a kapcsolatot?
2010. júl. 12. 21:38
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de nekem erről a ,,van barátnőm,de nem működik,meg már nem annyira érdekel,és egyre jobban hanyagolom" dologról megvan a véleményem.Ezt most csak azért írom,mert találkoztam már ezzel a prototípussal,és hát,hogy is mondjam,kiábrándító,mikor be akar fűzni a,,már nem működik a kapcsolatom" dumával,aztán meg kézen fogva ellibegnek előtted a diszkóban/utcán/bárhol úgy,hogy köszönésre nem méltat.Ráadásul az ilyenek általában átvitt tértelemben is nagyon szeretnek vadászni.

Különben is furcsa ez a lőjünk együtt fácánt című projekt,de Te tudod.Annyi szent,hogy tetszel Neki.Aztán,hogy mennyire vesz komolyan,az már más tészta.

2010. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig a kapcsolatépítő tréning egy dolog,de ne úgy próbáljon kapcsolatot építeni,hogy több vasat tart a tűzben...
2010. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ez nekem is furcsa volt,hogy miért pont vadászni......
2010. júl. 12. 21:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Még valami.Neked nem gyanús az egy cseppet,hogy két éves kapcsolattal a háta mögött fenn van egy társkereső oldalon?Csak mert nekem az lenne.
2010. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szóval akkor ne is reménykedjek abban,hogy komoly kapcsolatot akar..:S
2010. júl. 12. 21:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem akartam a bogarat beleültetni a füledbe,végül is megismerheted,de légy óvatos.
2010. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!