Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legromatikusabb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legromatikusabb és egyben különleges szerelmes élményed?

Figyelt kérdés
Írjatok le légyszi mindent (kivéve pl. gyertyafényes vacsora, virágszirmok az ágyon stb. és hasonló uncsi történetek), nem baj, ha hosszú! Különleges történetekre, érdekes egymásratalálásokra vagyok kíváncsi!
2010. júl. 13. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
barátnőm bejött meglátogatni a kórházba és dugtunk 1et az ágyamban míg a 2 szobatárs aludt ;)
2010. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
az egyik legjobb élményem az volt, hogy a párom szervezett nekem egy szülinapi estét. hazamentem és bekötötte a szemem. csak akkor vette le, mikor már bementünk a házba. ott a folyosó és az egész házban a földre végig egyenes csíkban gyertya volt gyújtva, kis "átjáró folyosó" volt szinte belőle. aztán ahogy beértünk a konyhába, ott is tele volt gyertyával, az asztalon saját készítésű vacsora teli sültekkel, meg hidegtál meg ilyenek. utána bekellett mennem a szobába, ahol egy nagyon sexi ruci várt, azt vettem fel, közben a kedvenc számaim mentek a hifiben. a nappaliba beérve, pedig az asztal egyik felén mindenféle ital a másik felén pedig társasjáték, amit ő talált ki. a sex és az ivás szerepelt benne, nagyon jó volt :) nem rugtunk be, csak koktélokat kellett inni. aztán minden helyiségben be kellett mennem és keresgélnem kellett, mert mindenhova elvolt dugva egy-egy ajándék. ruha, ékszer, díszek, gyertya, stb. aztán meg kaptam egy tortán, amin egy kép volt a közepén belerakva marcipánból vagy miből, amin mi szereplünk ketten. utána vacsi, tortaevés, ivászat, majd írt nekem egy szerelmes levelet, ahogy elolvastam, gitározott nekem egy saját szerzésű dalt a kettőnk kapcsolatáról. nagyon nagyon szép és különleges este volt, életem legszebb estélye.... gondolom a folytatást nem kell leírnom...... :) :) nem tudom, mennyire érdekes, de nekem nagyon is az volt! 28/L
2010. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na akkor olvashatsz,mert az enyém hosszú:D


19éves lány vagyok.tavaly nyáron megismertem egy fiút,aki 2évvel fiatalabb nálam.összehaverkodtunk,aztán ő lett a legjobb barátom.egy buliban voltunk,mondta h megy haza,én meg h oké,adjál csókot(3puszira gondoltam).lekapott.lepkék a gyomorban,minden játszott.de nem lett köztünk semmi,féltettem a barátságunkat.egyszer fent volt nálunk,feküdtem a hasán,simogatott,fogtuk egymás kezét.mikor ment haza,megcsókolt.akkor tudtam h több mint barátság,de féltem.szilveszterkor visszautasítottam,erre otthagyott,én más fiúkkal táncoltam.aztán egy házibulin hozzám se szólt,én meg felmentem a házigazda szobájába.nem történt semmi,a srác szerette volna ha szexelünk,de elutasítottam a szerelmem miatt.egy kis bosszú volt h nem szólt hozzám,az én bosszúm az volt h felmentem a házigazdával.aztán ő összejött egy lánnyal,én pedig kiborultam.nem foglalkozott velem direkt,azt várta h mondjam ki h szakítson miattam.de ehhez büszke vagyok.aztán 2 hétig nem szólt hozzám.írtam neki egy smst,a neve volt benne és egy (L) jel.arra visszaírt,elkezdtünk beszélni.kiborultam ismét,rájöttem h nem bírom elviselni h nem velem van.feljött egyik este,beszéljük meg.és összejöttünk:)

2010. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!