Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért írják itt többen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják itt többen, hogy ha egy 30 éves férfi párjául egy 19 vagy 20 éves lányt választ, magához költözteti a még tanuló párját, akkor kihasználja a lányt, és a korabeli nőknél kudarcot vall, azért próbálkozik fiatalabbakkal?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 23:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Mert legtöbb 30 -as pasi 10 évvel levan maradva a nőkhöz képest.

A 20 -as pasik inkább a tízen éves lányokkal vannak egyszinten intellektuálisan.

2019. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
+ Ha egy 35 éves férfiról és 24-25 éves párjártól van szó, sosincsenek olyan indulatok, mint egy 20 és 30 éves pár esetén. Miért? A 20 éves is dolgozhat suli mellet...
2019. aug. 23. 23:32
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Mert az egyik még gyerek, a másik már nem.
2019. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

És te miért foglalkozol ezzel? Kit érdekel más mit gondol? Én 20 éves, másodéves egyetemista létemre nem jönnék össze egy nálam 10 évvel idősebbel, mert tudom hogy nem ugyanazok a célok, más az életstílus stb. Nem működne.

De ha neked így jó, nem zavar a 10 év korkülönbség és egyéb különbségek akkor miért foglalkozol azzal hogy más mit gondol?

Én speciel nem értek ezzel egyet, sokan mások se , de pont nem érdekel hogy x és y milyen kapcsolatban vannak és hány évesek. Ha ilyen helyzetben vagy vagy ezt akarod , csináld. A te életed.

2019. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
De ebbe mi a kihasználás? Ha hozzád költözhet egy lány, akkor abban te hol használod őt ki???! Ezt én nem értem. Röhejes, hogy itt tartunk, hogy ha te valamit megadsz egy lánynak az is kihasználás, meg ha nem adsz neki semmit, az is. Ha hozzád költözhet akkor azért, ha meg nem, akkor meg azért. Most komolyan, mi ez a hülyeség? Legalább döntsük el, hogy most akkor melyik.
2019. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Egyel kevesebb, amiből válogatni lehet. Ha sokan csinálják, akkor sokkal kevesebb, amiből válogatni lehet. Továbbá a tapasztalatlan lány az én házamban én váramban, olyan taktikai előny, amivel lehet élni és visszaélni. Ugyan ez vonatkozik a 25, 30, 35, 40 éves nőkre is ugyan ilyen felállásban, csak mivel ők régebb óta vannak játékban és többet láttak, esetükben élni és visszaélni is körülményesebb ezzel. Ők azt monják, hogy "nem akarnak kiszolgáltatva lenni a férfinek" függetlenül a férfi motivációitól vagy "korai még összeköltözni", hiába adottak a körülmények. A kiscsaj meg még tiszta lap, benne van, aztán, hogy azután mi történik, az már szerencse dolga. Mindenesetre családalapítási szándékkal ezt a korosztályt nem jó ötlet betalálni.

33/f

2019. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Mert tele van az oldal frusztrált nőkkel, akik csak arra használják az oldalt, hogy a férfiakat ekézzék. Ők lényegében mindenből IS kihozzák, hogy a férfiak a hibásak és a rosszak. Pár dologra bejáratnak pár szöveget, kicsit erősítgetik egymást, aztán ezeket mantrázzák.
2019. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
# 5 A kihasználás részt sokan úgy értik, hogy a lánynak még nincs havi fizetése, anyagilag függő helyzetben van, és ő végzi a házimunkát.
2019. aug. 24. 00:46
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

#8 az miért kihasználás, hogyha egy férfi megengedi a nőnek, hogy ingyen nála lakjon, hogy legalább maga után takarítson el? Nagyon nem vagy tisztába a fogalmakkal.

Ha egy nő eltartatja magát egy fószerral, és keresztbe-szalmát nem csinál cserébe, na AZ definíción szerint kihasználás.

2019. aug. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Voltam ilyen helyzetben. Rossz döntés volt.

Eleve azért költöztem hozzá, mert a szüleim kidobtak, más vàlasztasom nagyon nem volt.

A kihasználásra pedig rengeteg példa volt. Lelki terror, szóbeli bántalmazás, stb. Mondjuk sose emelt kezet rám, de ez nagyon nem vigasztalt.

Ment az állandó fenyegetés, hogy ez itt az ő háza, ha nem tetszik valami, akkor lehet költözni. Tudta, hogy nem tudok.

Mindig, mindennek úgy kellett lennie, ahogy ő akarta. Hajnalban keltem, hogy reggelit csináljak, éjfélkor képes volt felkelteni, hogy csináljak neki szörpöt. Szexben ugyanúgy csak az ő akarata érvényesült. Ha valami nem volt nekem jó, az csak hiszti. Gyorsan megtanultam, hogy ha úgy teszek, mintha élvezném, akkor hamarabb vége.

Igazán akkor fajult el, mikor suli mellett dolgozni kezdtem. Ő már tudta, hogy ha nem leszek ennyire kiszolgáltatva, és lesz lehetőség, el fogom hagyni. Meg is tett mindent, hogy ne tudjak dolgozni.

Neki ez így volt jó, hogy azt a ruhát veszem fel, amit ő vesz, oda megyek, ahova elenged, reggeltől estig all inclusive kiszolgálás, és nincs visszaduma.

Ez az "eltart" jól hangzik, de ne úgy képzeld el, hogy a plázában szórtam a pénzt. Hanem mondjuk nem tudok találkozni a barátaimmal, mert nem ad pénzt buszjegyre. De volt olyan is, hogy elutazott, és 500 ft-tal hagyott ott egy hétre. Az üres üvegeket szedtem össze, hogy tudjak valami kaját venni.

Egy klasszikus bàntalmazó kapcsolat.

Amit mindenki úgy lát, hogy de jó nekem, nem kell dolgozni.

2019. aug. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!