Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha két barátot (ellenkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két barátot (ellenkező neműek) elsodor egymástól az élet, és később összefutnak, ugyan ott folytatják a barátságot ahol abbahagyták?

Figyelt kérdés
Nem távolodnak el egymástól? Vagy ez mindenkinél más? tegyük fel, hogy nagyon jó barátságban voltak...
2010. júl. 15. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint sajnos eltávolodnak egymástól. :S

Valahogy nem jönnek a témák, annyira más az életük, tehát "nincsnek benne egymás életében".

Volt legjobb barátnőmmel találkoztam(nagyon közel álltunk egymáshoz) és nem nagyon tudtunk egymással miről beszélni. :\

2010. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy igy alakult nálad :(

Harry és Sally filmről jutott ez eszembe... :)

De azért jó lenne igazi példákat hallani, hogy lehet e egy ellenkező nemű baráti kapcsolat olyan erős, hogy évek kihagyása után is ugyan ugy megmaradjon, ahogy volt.

2010. júl. 15. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Háát..nincs mit tenni. :)

:)

Szerintem ha ellenkező neműekről van szó, akkor hogyha régebebn több is volt barátságnál akkor lehet újra nagyon jól kijönnek egymással, de igazából ez kapcsolat meg emberfüggő is szerintem. :D

1. voltam :)

2010. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még az azonos neműek is eltávolodnak egymástól,legalább is én ezt tapasztaltam.
2010. júl. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!