Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyok együtt a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyok együtt a barátommal! Mikor osszejottünk mindig bujtunk egymáshoz puszi meg mondta elég surun h szeretlek. Mért van igy?

Figyelt kérdés
De mostanában nem olyan surunk mondja mint régen meg nem annyira bujik! Nem szeret már, vagy csak kapcsolatok egy ido után megváltoznak?
2010. júl. 16. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, megváltoznak.
2010. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én még soha egy barátnőmnek se mondtam hogy szeretlek, a szavak nem jelentenek semmit, a tettek annál inkább 25 F
2010. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
hát szerintem kiunt belőled,meg nyárra a hülyének se kell csaj.én is igy vagyok ezzel. 15f
2010. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15éves kis hülyegyerek vagy inkább te nem kellsz a csajoknak nem neked nem kell csaj nyárraxD ez a válaszolónak ment:) a kérdezőnek: nekünk is így van..most leszünk egy évesek egy hét múlva és én is éreztem hogy talán már múlik az érzés megf is ijedtem de visszahozható csak már felnőttesebbé vált a kapcsdolat:) ha hozzábújsz és nosztalgiáztok vagy megkérdezed aranyosan hogy szeret e akkor tuti ugyanúgy fog bújni mint azelött:) nekem pont tegnap volt ez:D Hiányzott már a sok szenvedélyes csók és rámásztam a barátomra elkezdtem csókolgatni száját, nyakát, mellkasát aztán hirtelen úgy megölelt és csak hemperegtünk az ágyon és öleltük egymást és smároltunk:D tehát nyugi nincs baj és még biztosan szeret csak felnőttesebbév ált a kapcsolat (elvégre 40éves házasokat sem látsz egymás nyakába ugrani az utcán pedig biztos szeretik egymást) kettesben viszont bármikor lehet olyan szép mint amikor még az elején voltatok a dolgoknak:)
2010. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem biztos ,hogy rád unt.Mi 10 hónapja vagyunk együtt, de már nekünk sem olyan intenzív mint az elején de én tudodm , hogy szeret...ha zavar a dolog mindenképpen beszéld meg vele,mert ha tényleg megunt akkor nincs mit tenni.
2010. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen így megváltoznak a kapcsolatok.Ugye elsőnek küzd a kegyeiért,utánna azon van hogy megtartson.Utánna látja hogy eléggé erős a kapcsolatotk és így már nincs szükség mondogatni sűrűn hogy szeret
2010. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én megmondtam neki, hogy szeretem. legközelebb majd akkor szólok ha változik a helyzet
2010. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3.nak igaza van, 4.nek meg az első sorábol tudtam hogy mindenkinek beszól akit csak meglát.


én is együtt vagyok egy lánnyal 3 hónapja még nem untam ki belőle de pl, szar.. hogy visszakell fognom magam még részegen is:D attól még szeretem, dehát bennem van ha talizok egy jó csajjal (:


14

2010. júl. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!