Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy újra bízzon bennem?

Figyelt kérdés
Megaláztam, szavakkal bántottam mások előtt is,megbántam mert nem érdemelte ezt tőlem, nagyon szeretem, mit tegyek, hogy újra bízzon bennem?

2019. okt. 16. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Miért csináltad ezt? Dühös voltál rá? Féltékeny? Féltèl? Valami oka van!


Ha megvan, akkor mondd el neki, miért viselkedtèl így, és persze kérj tőle bocsánatot! Egy őszinte megnyilvánulás, elhozhatja a boldog kibékülèst, de ez annak a függvénye, hogy valóban mennyire bántottad meg, és hogy ő ezeket hogyan kezeli.

2019. okt. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a hajó elment.
2019. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Féltékenység miatt.
2019. okt. 22. 16:01
 4/7 anonim válasza:
100%
Egy kapcsolat az egymás iránti tiszteleten alapul. Bizalmat nem lehet csak úgy megszerezni, ezt ki kell érdemelni. Megaláztad, szavakkal bántottad őt több ember füle hallatára, és még azt mondod hogy szereted? A bizalmát elvesztetted, a tiszteletet lesz**tad magasról.. Aki szeret valakit nem viselkedik így vele, még akkor sem,ha féltékeny. Nemtudom hogy milyen nemű vagy, de ez tök mindegy mert nem is ez számít. Ami itt fontos hogy kérj tőle emberhez méltóan bocsánatot, és vedd tudomásul azt csendben hogyha ezek után el akar hagyni. Viszont ha ezek után is melletted marad (bár kétlem) akkor nagyon becsüld meg őt és többet ilyet ne csinálj.
2019. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sztem egy higgadt beszélgetés sokkal többet segít. Én is voltam féltékeny de ami másra azt mi megbeszéltünk ketten. Ennyi .Nem jó az ha mindenki hallja sőt még bele isszolhatnak az meg senkinek sem jó.
2019. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. okt. 22. 18:51
 7/7 anonim ***** válasza:
A féltékenység egy rohadt érzés. Azt jelenti, hogy nem bízol benne, és nem bízol magadban sem. Akkor hogyan várod el, hogy ő bízzon benned? Ez egy széttört kapcsolat. Nagyon kell, hogy szeressen, hogy össze lehessen ragasztani. Elég nagylelkűek vagytok egymáshoz?
2019. okt. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!