Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a nők?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a nők? Nem csak a mostani kapcsolatomban fordult ez elő és egyszerűen nem értem mi hozza ezt ki belőlük?

Figyelt kérdés
A párom úgy 2 hónapja elkezdte szervezni az életemet bár erre soha nem kértem. Sok mindent megbeszélünk, munkáról is esik szó. Szóval a páromnak nagyon jó a memóriája és szinte mindent fejben tart és most hétvégén is kb tízszer elmondta, hogy ha hétfőn bemegyek a munkahelyemre akkor azonnal kezdjem el a x munkát mert nem fogok vele időben végezni. Nem mondom, hogy nincs semmi alapja, előfordult már hogy határidős munkánál az utolsó 1 hétben nem aludtam, de nem ez a jellemző. A mai napomat este 7 órás hazaérkezésemig megtervezte, megkaptam a bevásárlólistát mit kell megvennem és pontosan hol. Az egyik exem pont ugyanezt csinálta, hamar rá is untam, mert tisztára úgy érzem magam mint gyerekkoromban. Tegnap este miután 11 alkalommal hallgattam végig hogy mit hogyan kéne csinálnom kifakadtam és közöltem vele, hogy ha nem hagyja ezt abba, akkor befejeztük. Természetesen megsértődött, reggel azzal kezdte a napot, hogy elmagyarázta, hogy csak nekem akar jót. Megkértem rá, hogy többet ne tegye, erre köszönés nélkül távozott.

2019. okt. 28. 09:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Én nő vagyok ugyan, de még olvasni is rossz volt, hogy mennyire irányítani akar a barátnőd, ezt senkinkek nem engedném. Te se hagyd.
2019. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Köszi hogy kiírtad ezt a kérdést, én nő vagyok és kezdek ilyen lenni a kapcsolatomban. Bár a párom elég szétszórt, de biztos vagyok benne, hogy számára is kéretlen a szervezkedésem (én leginkább abba szólok bele, hogy mikor menjen aludni, mert sosem piheni ki magát).


Szóval nálam az az alap, hogy szétszórt a párom, és a memóriája se olyan jó, mint nekem. A barátnődről látatlanban nem tudok nyilatkozni, de szerintem ezt ma mindenképp beszéljétek meg, és keressetek megoldást, pl akasszatok ki naptárat meg letéphető bevásárlólistát.

2019. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Tehát a barátnőd irányítási mániáját most olyan kérdésbe bújtattad miért ilyenek a nők?

Könyörgöm... :D te ennyire kis butuska vagy? Mert akkor nem csodálom hogy úgy érzi a barátnőd minden meg kell szervezni neked, ha még egy önálló gondolatod sem állja meg a helyét. :D


Maximum erre tudok gondolni hogy miért szervezkedik (minden nő) :DDD


Nálunk a párom a nagy szervező de én úgy gondolom azért mert ő jobban áll két lábbal a realitás talaján, és nem azért gondolom ezt mert azt hiszem a férfiak jó szervezők. :DD

2019. okt. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nálunk én vagyok a szétszórtabb és örülök, ha "rám szól" a férjem, mert sokszor a naptárat sem jut eszembe megnézni :D De mondjuk az egész napomat nem szokta megszervezni, a munkámba meg pláne nem szól bele (bele se látunk egymáséba és nem is értenénk hozzá, annyira más terület), csak reggel figyelmeztet, hogy mondjuk milyen különórákra kell vinni a srácokat és azt hogy osszuk el.
2019. okt. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Én voltam már ilyen. Azért mert kellett. Mert ha én nem cseszegettem akkor rohadtul semmit nem csinált meg, gyűlt a munkája, ha csak egy dolga volt azt is elfelejtette, ha nem kértem meg valamire legalább ötször akkor nem csinálta meg stb stb. Ott is ment persze a hiszti, hogy minek szólok bele pedig annyira egyértelmű volt, hogy azért mert ha valaki nem pesztrálja folyamatosan akkor sehová nem tud haladni.

A mostani páromnál nem csinálom mert nincs rá szükség, ő nem ilyen teszetosza, semmirevaló kisgyerek.

Biztos vagyok benne, hogy azért csinálják ezt veled a barátnőid mert gyorsan rájönnek, hogy magadtól nem nagyon állsz meg a lábadon és nagyon idegesíti őket, hogy nem tudod rendesen csinálni a dolgaid.

2019. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet, hogy senki sem bírja nézni, ahogy szerencsétlenkedsz mindennel és halogatsz mindent?
2019. okt. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk elején nem volt ilyen, ez kb 2 év után kezdte el csinálni. Ami a szerencsétlenkedést illeti, a saját tempómban mindent elvégzek és nem vagyok egy kapkodós típus. Nem szoktam mindent az utolsó pillanatra hagyni és nem kések el minden megbeszélésről. Akkor dolgozom amikor kedvem van hozzá, ha nem sürgős, akkor nem kapkodok.
2019. okt. 28. 09:44
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Én ezt akkor csináltam mikor egy teszetosza ,,férfival,, voltam együtt. A memóriája a holdon volt semmit nem tudott önállóan megcsinálni...Úgyhogy azért nézzél magadba is.
2019. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ha napi szinten egyszer felhozza a témát és figyelmeztet azzal nem lenne bajom, de amit csinál az számomra olyan mintha valaki ba..gatna. Elnézést a kifejezésért, de így élem meg.

Múltkor főzés közben szembesült azzal, hogy kifogyott a PB gáz. Nem volt otthon teli, így kaptam a telefont hogy azonnal szerezzek. Mondanom sem kell, hogy mivel nem volt nálam az üres tartály nem akartak adni teli palackot, nagy nehezen megkértem a kutast, hogy 10000ft letét ellenében adjon egyet. Hazaérek és kapom letolást. Mondom neki, hogy ha minden szarra oda tud figyelni, akkor erre miért nem? Nem én tartom fejben mikor volt cseréve. Nem szoktunk teli palackot tárolni otthon, kb 2 hónapig tart ki egy és ezért 1 héttel korábban hozzuk a telit.

2019. okt. 28. 09:54
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy ilyen a párod, tényleg rohadt idegesítő lehet így élni. Szerencsére nekem a párom nem ilyen, cserébe viszont én sem ba...tatom. Sose bírtam az efféle viselkedést, főleg ha időben megvagy mindennel. Normális hangnemben szólj neki, hogy nem kéne mindent 500x elmondani, mert annyira még nem vagy hülye. Nekem anyám volt ilyen, hogy folyton a tanulással csesztetett, a nyakamra járt minden adandó alkalommal, úgyhogy nekem nem kell bemutatni a kedves párodat. Az ilyenektől mentsen meg a sors, kb mint egy visszamaradott kisgyerek úgy érezheted magad.
2019. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!