Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartós kapcsolat működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós kapcsolat működhet úgy, hogy páromat soha nem hívom meg magamhoz?

Figyelt kérdés
17 éves vok és sajna még nem volt párkapcsolatom. :( Azt szeretném kérdezni, h ha járok vkivel,akkor az úgy milyen lenne,h hozzánk nem hívom el?-mert apámék elég konzervatívak,meg anyuval sokszor veszekedünk,aminek nem akarom h ő is azt hallgassa ha nálunk van,meg mindig van itthon vki,mamám is velünk lakik,+ van 1 hugom is... Szóval nem szeretném h nálunk legyünk. De ak hol találkozhatnánk? Működne így egy tartós kapcsi? Még nincs barátom, de ez is egyok oka talán.Lehet butaságnak tűnik az aggódásom, de számomra nem az.
2007. dec. 10. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ilyen helyzetben.

Mi a suliban ücsörögtünk, jó időben parkban sétáltunk, vagy egy kávéházban forrócsokiztunk.Elmentünk együtt strandra, a szülők tudtak arról,h van barátom,és sosem kettesben mentünk strandra,mindig volt velünk valaki.Volt,h hugi is eljött,vagy néhány haver.Így könnyebben elengedtek.Én is 17 éves voltam ekkor.

Kerek perec elmondtam a fiúnak,h mi a gáz,és ő meg megértette.Egy jó fél évig egyikönk sem mutatta be a másikat a családjának.Végül 10 hónapig tartott a románc.

Szerintem ez ne legyen akadálya a dolognak.

2007. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

nálam is volt ilyen helyzet..lehet hülyén fog hangozni, de én a párommal 2 évig voltam együtt, és nem volt fent nálunk. Ez komolya. Szüleim tudták, hogy van, barátom tisztában vol vele, hogy kik a szüleim, de nm hoztam fel soha a körülmények miatt. Viszont most jön a de! Én igensi azt javasolnám, hogy nyugodtan mutasd be otthon, legyetek kicsit nálatok is. Előbb utóbb úgyis at kell esni rajta, ha komollyá válika dolog. Én is féltem tőle, mert nálunk rendszeres a veszekedés, de túléltem:). És az új párommal immár 10 hónapja boldogan együtt vagyunk. Most sem visszük túlzásba az itthonlétet, inkább náluk vagyunk. Mindent meg lehet oldani csak akarni kell!

Sok sikert!

2007. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!