Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó módszer szétcsúszott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó módszer szétcsúszott barátnő ellen?

Figyelt kérdés
Mindig formában lenni/"jópasinak látszani".
2019. nov. 28. 18:12
1 2
 11/14 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Igen, el.lehet vàrni a tàrsunktól, hogy legyen fontos szàmàra a megjelenése, az igényesség, a test egészségének óvàsa. De. És itt jön a naaaagy DE. Aki igazàn tàrsunk, az nem csupàn a cicababaként v macsóként mellettünk lépkedő aktuàlis baràtnő vagy baràt, hanem, jó esetben leendő gyermekeink anyja/ apja. Az arcàn és a testén nyomot fog hagyni a közösen àtélt öröm, bànat, aggodalom, lesznek ràncai,a nő esetében szülés utàn gàtsebe vagy heg a hasàn, az apa nem biztos, h heti 5 X edz majd, mert esténként àtveszi a végkimerülés szélén àlló anyàtól a hasfàjós újszülőttet, éjjel mindannyian többször kelnek , a reggeli az eddigi tönkölypehely helyett egy pàrizsis zsömle vmikor 11- kor...nem sorolom tovàbb, aki ebben az élethelyzetben nem úgy néz rà a tàrsàra, h " Te figyelj, úgy szeretlek ahogy vagy", ott az egészet megette a fene. Persze eljön majd az idő, amikor lehet màr tenni az újra formàba kerülésért, de ha vkinél ez feltétel, és elsődleges szempont, az szerintem nem érett még meg egy komoly kapcsolatra. Aki elképzelni sem tudja a pàrjàt bizonyos természetes vàltozàsokkal, igények ideiglenes hàttérbe szorulàsàt , az nem tàrs, csak mutogatni akarja a màsikat. Nyilvàn ki lehet fejezni, ha ez vkinek nagyon fontos, együtt és külön- külön is szabad/ kell tenni érte, de ha nincs ott a biztonsàga annak, h ez màsodlagos, akkor belekezdeni sem érdemes.
2019. nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

10-es lehet de nem igen változnak vissza.

Max majd ha látja,hogy elveszíthet,mert már nem kívánod,megvonod a szexet,eljárkálsz tojsz a fejére akkor kapnak észbe addig nem igen.


11-es hát lehet valaki tud kompromisszumot kötni én beismerem soha nem tudnék,mert nem azért szívok a munkahelyemen a magas fizuért meg képzem magam,meg nem véletlenül eddzek heti 5-ször a párom lesz_rja magát,meg elhanyagolja.

Odateszem magam mindentéren cserébe ezeket elvárom,hogy vonzó legyen nekem.

Bochkor Gábor írt egy blog bejegyzést,hogy miért nem érdemli az elhízott nő,hogy szeressék,igaza van azt kell mondjam.

2019. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#11. Természetesen disztingvál az ember és nemcsak a külső a fontos, de azt mondom, hogy a lehetőségekből ki kéne hozni az optimumot. Nem a minimumot, nem a maximumot, de az optimum legyen meg.

A gyerek meg hasonlók nem játszanak, nálam nem is játszottak. A kanyarba nem volt még ilyesmi, de már ment az indokolatlan topisodás. Én most inkább ezekre az esetekre dondoltam.

Amit írtál már kicsit más tészta.

2019. nov. 28. 20:27
 14/14 anonim ***** válasza:

Gyerek nálam sem,soha nem akartam.

Na igen ezt is le kell tisztázni,már randin mindig letisztáztam nekem se most se máskor nem kell kölyök.

2019. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!