Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy pasi szőrös?

Figyelt kérdés
Ott, hónalj, mellkas... ?
2007. dec. 10. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem gáz. Nekem személy szerint nem is tetszik ha odalenn csupasz, férfiasabb ha van ott szor. De mondjuk a csupasz honalj meg inkább bejon!

De egyébként minden nonek más tetszik, ugyhogy ezt nem nagyon kiszámithato!

A legjobb ha a pasi ugy hagyja ahogy o jol érzi magát, mert ugy lesz magabiztos!

2007. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ha egy pasi szőrös sokkal elfogadottabb dolog, mintha egy nő lenne az. Az én férjem is szőrös és szerintem jó ahogy van.
2007. dec. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Miért lenne gáz? De mondjuk emberre válogatja! Az én párom is szőrös a mellkasán (Imádom!), de ott lent nem, mert így sokkal jobb az orális szex!
2007. dec. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! Ha a párjának tetszik, akkor jó - sok nő egyenesen imádja. A többiek meg miért érdekelnék?
2007. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a csupasz mellkas,a barátomnak nem tom miért,de nem nőtt rajta szőr.Nekem így tetszik :) OTT lent viszont szőrös és szerintem is így jó ahogy van.Az a "természetes".A hónalj nekem is favorit,ha csupi :)
2007. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a szoros mellkas es pocak kedveloihez...es hat igen a kukac koruli szor ritkitasa igen jo hatassal van az oralis szex-re...a honalj...na hat az engem nem zavar egeszen addig, amig szagmentes.
2007. dec. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is szőrös.Nem szeret szőrteleníteni. :) Már attól penészes lesz ha én hozzányulok a borotvához.Nem szereti ha ott borotválom.Hát ez van.Izlések és pofonok.
2007. dec. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de hála Istennek mára már eljutottunk oda, hogy az sem gáz, hogyha egy férfi nem fogadja el magát szőrösnek és megszabadul a felesleges, önbizalomhiányt okozó szőrtől. Régebben simán lebuzizták az olyanokat, mára már nem rökönyödik meg senki és ez a normális.
2008. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Én nem szeretem a szőrös pasikat. A pasik 90%-a sem szereti a szőrös lányokat...

Lehet lepontozni, de nem a szőrtől férfias valaki. Ha meg szőrt akarok, megsimogatom a macskát.

2010. jan. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!