Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet abból valami hamár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból valami hamár elutasított egy lány?

Figyelt kérdés
2 éve tetszett egy lány jobban mint akárki. De nem igazán voltam önmagam. Kicsit kifordultam magamból. Taktikáztam és furán viselkedtem vele. Megvolt részéről a szimpátiai meg a vonzalom is, de nem tudott feloldódni a társaságomban. Mindig izgult. Mintha érezte volna, hogy valami nem stimmel. Meg a poénkodásokat is túlzásba vittem. Sokat komolyodtam azóta. Idővep tekinthet máshogy rám?

2019. dec. 3. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, volt úgy hogy egy csaj azt mondta tesóként néz rám, két hét múlva az ágyában volt.
2019. dec. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam már én is. Az a tapasztalatom, hogy mikor újra beszélni próbálnál vele (feltéve, hogy azóta nem igazán beszéltetek), a régi éned látná és nem valószínű, hogy belegondolna abba, azóta változtál-e, hanem az akkor személyiségedre számítva elutasítana. Ha viszont valahogy a tudtára tudnád adni, ha valahogy mégis belemenne, hogy dumáljatok, én látnék rá esélyt, mégha minimálisat is.
2019. dec. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hosszú hónapok óta nem beszéltünk már. Meg nem is láttuk egymást.
2019. dec. 3. 10:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Tettem is pár olyan dolgot ami neki nem tetszett, de már változtattam sokmindenen. Mások is látják.
2019. dec. 3. 10:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt párom 4-edjére mondott igent, hogy eljön randira. 2 évig voltam vele, mire megcsalt. Szóval is-is.
2019. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy én folyamatosan próbálkoztam. azt tapasztaltam, hogy ha kimarad fél-egy év, akkor utána már nem nagyon érdekled, mert elkönyvel olyannak, aki fél évig semmit sem tett érte, vagyis csak egy nő lenne neked a sok közül.
2019. dec. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, a jelenlegi pasimmal en is elutasitittam amikor eloszor randira hivott de utana meggondoltam magam.
2019. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!