Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 15 éves fiú vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 15 éves fiú vagyok. Nos lenne egy kis problémám. Van egy barátnőm akivel 2 hete vagyunk együtt. Nagyon jól elvoltunk kb másfél hétig. Utána elkezdtek jönni a problémák. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Először a barátnője kezdett el utálni mert hogy elveszem tőle a barátnőjét és féltékennyé akart tenni. Ez is kicsit idegesítő volt. De aztán úgy érzem hogy kicsit a barátnőm és én köztem a kapcsolat kicsit lejjeb hült. Tehát ő nem mondja nekem hogy szeret. Nem kezdeményez soha puszit se csókot se semmit. Csak én. Igaz mikro mondom hogy szeretem akkor azt válaszolja hogy én is. Nos csak annyi a kérdés hogy mit tegyek hogy visszahódítsam? Egyébként már videót is csináltam neki ami egymásunkról szól.
2008. nov. 18. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

én egy 17éves fiú vagyok és jártam már hasonló cipőben.. a barátnők mindig kiutáltak vagy az aktuális barátnőm lett rájuk féltékeny :'( 2hét nem nagy idő :) a másik hogy van lány aki 10000x elmondja hogy szeret és van aki alig :) de ha szeret az érzed :) sztem négyszemközt beszéld meg vele :)

rem segitettem :)

2008. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
22%
szerintem dobd... egy ilyen csaj nem érdemel egy olyan fiút, aki mindent megtenne érte
2008. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen p*csa, kompromisszumokra képtelen barátnőktől meg a szarkavarásuktól kiver a víz. Ha a barátnődet ennyire képes volt befolyásolni, akkor azért arra érdemes lenne rákérdezni, hogy mit is jelentettél neki. Fiatal vagy, én azt mondom adj neki ultimátumot:

a., vagy megegyeztek, hogy egyenlő időt kap a barátnője és te, így mindenki boldog lesz és nem lesz fúrás a hátad mögött,

b lehetőség: please take the second exit..vagyis hagyd el

2008. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég baj, hogy mára kapcsolatotok eléjén vannak nehézségek, ilyenkor még a rózsaszin ködnek kéne lebegnie mindkettőtöknél. Én úgy gondolom, hogyha a barátnődet befolyásolja az irányodban a barátnője véleménye, akkor még nem biztos az érzéseiben. Igy már beleillik a képbe, hogy miért nem mer kezdeményezni ( bár lehet, hogy félénk, mert te vagy neki az első). Javaslom, hogy ülj le vele beszélgetni erről. De ne várj túl sokat, két hét még semmi, ahhoz hogy igazi komoly érzelmek kialakuljanak több idő kell, és lehet, hogy a barátnőd emiatt is bizonytalan. Szerintem a videót egy ideig ne mutasd meg neki, ezzel csak lerohanod őt, túl korai. Menjetek randizni, néha lepd meg valamivel. De ne rajongd körbe örökké, igy majd meg tudod mit érez irántad. Ha szeret, akkor beléd fog kapaszkodni, de ha nem akkor inkább megkönnyebbül, hogy már nem keresed olyan sűrűn.
2008. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem mondogatni kell hogy "szeretlek", hanem kimutatni, mondani bárki mondhat bármit, az csak egy szó. Még elég friss kapcsolat, a barátnőd is gondolom ilyen fiatal mint te, ezért nem kezdeményez, talán nem mer, vagy talán fél hogy nagyon felbátorodsz és mégtöbbet akarsz majd... A barátnőkről meg beszélgessetek el hogy fogja vissza őket kicsit, vagy menj el velük közös programokra, ha rendesen állsz hozzá megkedvelnek és nem lesz gond. Ez a legegyszerűbb.
2008. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen már csak ilyenek ezek a kapcsolatok.
2008. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd ennyire befolyásolható, akkor lehet hogy nem éri meg. Ülj le vele beszélni, hogy akar-e veled lenni vagy nem. Ha igen akkor meg viselkedjen is úgy.

Jótanács: túl sokszor ne mond neki hogy szereted, mert egy idő után már nem lesz túl nagy jelentősége. Sokkal jobb ha kicsit harcol is érted, meg eszi a fene egy kicsit.

2009. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a barátnője nem bír, érthető, mégiscsak 'betolakodó' vagy számára. Próbáljatok meg valamilyen közös programot szervezni, hátha akkor jobb lesz. Ha meg mégsem, akkor csak beszélj a barátnőddel, mert neki kell téged szeretnie, nem a barátainak.
2011. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha 2 hét után így viselkedik, akkor semmit. Ennyi idős kapcsolatért semmi értelme küszködni. Pláne, ha a barátnőd ennyire befolyásolható, és már másfél hét után jönnek a problémák. Később csak rosszabb lesz. Fiatalok vagytok még egy kapcsolathoz.
2011. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Figyi, a barátnőd elég éretlen még:) Hát még a barátnőd barátnője...

Mondd neki, hogy nyugodtan menjenek el ide-oda, és hogy nem korlátozod semmiben. Te ennyit tehetsz. És ha így is problémáznak, akkor az őket minősíti...bár még tényleg gyerekek:S Kamaszkor...:)

19/l

2011. febr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!