Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Hazáértünk, a párom gyerekét vittük vissza, aki az elmúlt napokat velünk töltötte. Neki első, hogy leül, és mikor szóba hozom, hogy ez így nekem nem jó, tök nagy a kupi és nem egyedül szeretnék elpakolni, akkor megsértődik, és olyanokat mond, hogy ő nagyon sok mindent megcsinal, ami egyébként női munka (!) lenne a háztartásban, mert ma is kiteregetett, és eddig neki senki nem jelezte ezt vissza, hogy baj lenne vele ilyen téren, mert ő szokott segíteni... Neki ez most új.

Előfordul, hogy elmosogat, de azért ezerrel hálásnak kell lenni. Vagy csinál ezt-azt, de nagy dolgokra nem kell gondolni. Múltkor megkertem, az ágyneműt húzza fel, míg én mást csinálok. Semmi.

Ő férfi 36.

Szerinte ő így is sokat vállal, sztem meg amit közösen csinálunk koszt, kupit az közös.

Szte nincs is kupi. Az ágyba nem tudtunk volna befekudni...

Kérdezte, az exemmel hogy volt, elmondtam, hogy mindenki kivette a maga részét egy szó nélkül, ezen végképp felhuzta magát.



2019. dec. 25. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

"...elmondtam, hogy mindenki kivette a maga részét egy szó nélkül..." hát persze, hogy ezt mondtad, hiszen ezt akartad elérni.

Azóta rend van már vagy külön szobába durrogtok és gyűjtöd a szavazatokat, mert majd attól meg lesz csinálva, ha mi azt mondjuk?

2019. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nálunk van probléma és te vagy frusztrált? :)

Azért mondtam, mert így volt.

Azóta közösen összepakoltunk, de a hangulat nem jó, ő elment fürödni.

Én meg ennyire szörnyű ember vagyok, hogy kikerem más emberek véleményét... ;)

2019. dec. 25. 20:19
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor probléma megoldva, lenyugodtok, aztán jóság van. Engem nem zavartok vagy frusztráltok egyáltalán. :)
2019. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Remélem, nem csak te vagy itt ma este!

Boldogabb karit! :)

2019. dec. 25. 20:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjem a másik véglet, ez is tud bosszantó lenni, de azért jobb ettől. Ha egy porszemet lát amikor hazaesik a munkából képes újra söprögetni este 10-11kor.Soha nem szól ha valami elmaradt szó nélkül megcsinálja. Szerintem sem létezik már a mai világban női munka. Ne legyünk már egymás cseléde.
2019. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

mosogatógép, szárítógép, indukciós tűzhely.


Én sem szeretem ha órákat kell ezekkel foglalkozni.

2019. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad. Nem lennék együtt olyannal aki "segít". Ez nem segítség. Ő ugyan abban a házban él, MINDEN az ő felelőssége ugyan úgy 50%-ban. Itt az ideje megtanulni, hogy akinek nem természetes az, hogy főz, mos, takarít magára azért mert ő is abban a házban él azzal nem szabad együtt lenni. Menjen vissza anyukához majd ő mos meg takarít rá. Aki szerint van "női munka" az éljen egyedül a retekben. És nehogy azt hidd, hogy változni fog mert nem fog. Gyereket végképp eszedbe ne jusson vállalni vele mert abban sem fogja semmiből kivenni a részét azt elhiheted.
2019. dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

A kupit nem kell hagyni, hogy eszkalálódjon. Ha már akkora volt a rumli, hogy az ágyba nem tudtatok befeküdni, akkor már tegnap intézkedni kellett volna.

Rosszul időzítesz, gondolom a gyerek energiavámpír, egyből visszaértek és máris a pofájába dobod, hogy akkor meló van.

De van ebben szerintem kis féltékenység is, meg egy kis düh is.

2019. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ott van előtted az élő példa, hogy mi vár a férfi mellett! Kicsit beszélgess az exével, tanulságos lehet.

Érdemes azt is reálisan nézni, hogy bánik a gyerekével. Hogy beszél az exéről. Milyen a szülei kapcsolata, milyen mintát hozott.

Aztán gondold át kétszer, hogy milyen közös jövő vár vele.

2019. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az ágyban ágyba való dolgok voltak, csak sok, a gyerek plusz dolgai.
2019. dec. 26. 03:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!