Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férjem nem fekszik le velem mióta megtudta, hogy babánk lesz?

Figyelt kérdés
Ő azzal takarózik, h fél, h nehogy a babának baja essen, és semmivel nem tudom meggyőzni, h semmi baja nem lehet. Sokszor nagyon elkeserít... Félek h megcsal, vagy h már soha nem lesz olyan a szexuális életünk mint azelött. Felajánlottam neki, h orálisan kielégítem és még az sem izgatta... Pedig azelött...
2007. dec. 11. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nehéz, de próbáld meg megérteni. Valószínű, hogy semmit vagy nem sokat tud a terhességről és valóban fél, hogy kárt tesz a piciben. Ha ez a helyzet, fel kell egy kicsit világosítani, ehhez ezt ajánlom: [link]

Itt követheti az eseményeket, melyekből most esetleg kizárva érzi magát. Nagy változás előtt áll a családotok, ezt neki is nehéz feldolgozni. Ha szeretitek egymást, az át fog segíteni a nehézségeken. Próbáld neki elmagyarázni, mennyire szükséged van most az ő támogatására és érintésére (nem mellesleg a második trimeszterben nagyon kívánósak tudnak lenni a kismamák...) Remélem, segítettem... Drukkolok!

2007. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Ez nálunk is így van.Már 2.hónapja egymáshoz sem nyúlunk szex tere´n.amu´gy nagyon kedves velem.Csak nekem is hia´nyzik.jó ma´r nincs is kedvem hozzá,de ezelött..nekem azt mondta,hogy zavarja,hogy ott a baba.valamilyen szinten el is hiszem,de nehéz.Jó mi ma´r a vége felé ja´runk.Ne fe´j,gyorsan el megy a szex mentes idö.

34hetes kismama.

2007. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!