Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találtam a párom telefonjában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam a párom telefonjában egy sms-t egy nőtől, hogy nagyon kívánja. Tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hajnalban irt egy no neki, hogy nagyon kivánja, hiányzik neki. majd egy kovetkezo sms-ben az állt, hogy ha o nem akarja, akkor nem. (a párom ezek szerint nem válaszolt neki)Én rákérdeztem, o azt állitja, hogy nem tudja ki az aki irt neki. név nem volt, nem láttam, csak számot. Fogadjam el válaszát, vagy nézzek utánna-de akkor hogyan?
2007. dec. 11. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Hivd fel a nőt,a száma biztosan megvan ha smst küldött. az is lehet hogy tényleg nem a férjednek szól
2007. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

szerintem ne hívd fel a not, hanem bízz a párodban.

Bár ne vakon, rozsaszín kod meg ilyesmi azért en legyen...itt-ott persze még belekukkanthatsz a telefonjába, de ha felhívnád a not, abbol csak veszekedés lenne, hiszen akkor egyértelmu,hogy nem bízol a párodban...

2007. dec. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Soha eszembe sem jutott,hogy belenézzek a párom telcsiébe.Ha csöng a telefonja meg se nézem ki hívta,ha éppen nincs nála,és én viszem neki a telcsit.Egyrészt azért nem,mert nem hiszem,hogy megcsalna,másrészt mert amiről nem tudok az nem fáj!Ugyhogy szerintem nem kéne kutakodni a párod holmijai között.Inkább csak az apró jelekre figyelj!
2007. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a neten találtam práom levelei között csajokkal való levelezgetést.Visszaírtam a sajnak,ő meg rögtön a pasimnak.Nagyon rossz ötlet volt,próbálj meg bízni benne,tudom hogy nehéz,mert ezek után nekem sem sikerül már.
2007. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Amíg a csaj ír a párodnak hogy kívánja, az a kisebb gond. A baj akkor kezdődne, ha találtál volna válasz SMS-t, amiben a párod írja a csajnak: én is kívánlak. Az már tényleg nehezen magyarázható.


Ezt meg úgy is felfoghatod, milyen klaasz pasid van, mások is hogy ácsingózak utána!

2007. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!