Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan párotok aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párotok aki nyilvánvaló dolgokat is folyton letagadott?

Figyelt kérdés
Mint egy kényszeres hazudozó. Apró, jelentéktelen, nyilvánvaló dolgokban hazudik. Emiatt már ha komoly dologra kérdezek rá, folyton kételyeim vannak, és csak akkor hiszem, ha saját magam látom, hogy tényleg úgy van ahogy mondja. Veletek volt már ilyen? Mihez kezdtetek ezzel a helyzettel?
2020. jan. 27. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elveszett a bizalom, normális az, ha kételyeid vannak, kinek ne lennének,ha hazugságon kapja a másikat.


Ha nem tudsz bízni a másikban már régen rossz, legalábbis szerintem.

2020. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen esetben már nem kérdés, hogy mihez kezdjen az ember. A társ attól társ, hogy rá merjük bízni magunkat, teljes mértékben meg tudunk bízni benne. Ha ez nincs meg, alapjaiban dől az egész.
2020. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jelenleg ilyen van.
2020. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen ember még haverként se kell az életembe, szóval igyekszem elkerülni az ilyen jellemű embereket. Párkapcsolat bizalom nélkül mégis minek kéne, mire lenne jó? Az önkínzás nem az én műfajom..
2020. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előző kapcsolatom ilyen volt. Nagyon egyértelműen hazudott arról, hogy hova tűntek az óvszereink, hol volt este, miért nem írt vissza egy egész napig, stb. Én sem tudtam már bízni benne és 6 hónap elment az életemből arra, hogy mégis vele maradtam. Meg kellett tanulnom, hogy legyen önbecsülésem és ilyen helyzetben neked is ezt kell tenned.

Ha a párod hazudik neked, csak az időd vesztegeted mellette. Egy társ nem rejteget előled semmit, sőt, mindent el akar mondani! Ha a megfelelő emberrel leszel, ezt Te is látni fogod. :)

2020. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!