Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy keltsem fel az érdeklődés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel az érdeklődését a páromnak?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapja együt vagyok a barátommal, élünk-halunk egymásért. De néha mégis ugy érzem hogy megunt. Hogy tudnám ujra felkelteni az érdeklődését hogy annyira oda legyen értem mint régebben??
2007. dec. 11. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Hát, ha 4 hónap alatt megunt, akkor hagyd szerintem...
2007. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem is fura ha négy honap alatt megunt téged, bár ez lehet, hogy nem is így van, csak beképzeled magadnak mert szeretnéd a maximumot nyujtani neki.és ha nem te vagy mindig a figyelme kozéppontjában akkor már azt hiszed nincs kedve hozzád, megunt.Szerintem ez nem így van.Legalábis ha szeret akkor NEM. Ne parázz ezen, csak továbbra is add magad...ha szeret, akkor olyannak szeret amilyen vagy.
2007. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi,de szerintem az első válaszolónak van igaza.Én 6 éve vagyok együtt a párommal,és nekünk is voltak hullámvölgyeink,de nem 4 hónap után.
2007. dec. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is az elsőnek adnék igazat,mi 4.5 éve vagyunk együtt,nálunk is most jelentkezik az,hogy kezd unalmassá válni a kapcsolat,de nem 4 hónap után.Lépj tovább.
2007. dec. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utálni fogsz de az első írónak van igaza szerintem is!Én lassan 1 éve járok a barátommal,de 1SZER SEM untunk rá egymásra.Ahogy te fogalmaztál:élünk halunk egymásért.De van abban is valami,hogy beképzeled magadnak.Én is ilyen vagyok:és sajna a beképzelt dolgot el is hiszem mélyen magamban...sok szerencsét!
2007. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!