Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal 12 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 12 éve vagyunk együtt, régebben elég sűrűn volt szex, mostanában kb. havi 1 alkalom, de volt rá példa, hogy még annyi sem volt. Mi a probléma, kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Ha említem neki a szexet,azt mondja,hogy nekem mindig csak ezen jár az eszem,de közben meg nagyon ritkán csináljuk,szerintem számára ez egy teher. Én akarok túl sokat a heti legalább 1 alkalommal,vagy Ő akarja túl ritkán?(szex nélkül is meglenne,nem kívánja)

(Van egy 2 éves gyerekünk. A párom nem csal meg,mind a ketten közel 30 évesek vagyunk)


F



2020. febr. 6. 15:49
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
20%
Tuti hogy nem csal meg?
2020. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem őt kérdezed?

Azt nem tudod őszintén megbeszélni vele, hogy miért nem élvezi, miért nem kívánja a szexet? Nincs ennyi nyitottság egymás felé, őszinteség, kommunikáciió? Aztán lesel, hogy miért nincs szex...

2020. febr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Ideje sem lenne megcsalni,meg különben is a nap 24 órájában a gyerekükkel van.


Amikor csináljuk élvezi.


Fogadjam el,hogy ez így rendben van,és én akarok túl sokat,vagy neki kéne változnia ilyen téren?


(A sok idióta kommentel kíméljetek légyszi)

2020. febr. 6. 15:56
 4/43 A kérdező kommentje:

3. Mindent megbeszélünk,az a válasza rá,hogy nem kívánja,nincs rá szűksége.

(Ha te nem akarsz dohányozni,akkor nem is fogsz,és kész...)


Ha csináljuk élvezi...

2020. febr. 6. 15:58
 5/43 anonim ***** válasza:
91%
Egy egyébként egészséges nőtől, aki nincs még 30 éves sem, egyáltalán nem normális dolog, hogy ennyire ne kívánja a szexet. Itt valami lelki gond lehet a háttérben. Mindenképpen javasolnám, hogy a párod forduljon pszichológushoz, lehetőleg olyanhoz, aki szexuálpszichológiával is foglalkozik. Mivel itt igazából szexuális diszharmóniáról is szó van, hiszen a vágyaitok nincsenek egy szinten, lehet, hogy először ketten kellene menjetek együtt terápiára, azután a szakember eldönti, hogy ketten járjatok vagy külön csak a párod.
2020. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
95%

Ott a válasz: a nap 24 órájában a 2 éves gyerekkel van.

Terrible two: guglizz rá!

A testi kontaktus egyrészt kielégíti a gyengédség utáni igényt, másrészt olyan hormonokat szabadít fel, ami csökkenti a vágyat. A természet így gondoskodik arról, hogy egy 0-24-ben figyelemre szoruló kisded mellett ne legyen terhes. (A természetet nem érdekli, hogy védekeztek, és nem lesz terhes.) Apropó: tablettát szed?

Gyes-betegség mond valamit? Bezárva a négy fal közé, felnőtt társaság nélkül, egy picivel. Hát nem ez fogja estére felizgatni...

Gondolom, meglepő módon ő vezeti a háztartást. (Tudjuk, segítesz.) Ha nem hiszed, hogy teljes állást kitesz, egyszer fizess meg egy bejárónőt!

Plusz ott vagy te, aki kiköveteli a szexet, amitől az egy lesz a kötelező napi feladatok közt. Azért szexel, mert muszáj, mert különben nyaggatod, vagy elmész másfelé, meg amúgy is asszonyi kötelesség.

Komolyan írtam, hogy üljetek le beszélgetni. Az egy tünet, hogy nincs szex, és nem maga a probléma. Akkor is, ha szerinted semmi baj a házasságoddal "egyébként".


Addig meg nyaggatás helyett kicsit dobd be magad. Mondjuk szervezz le egy Valentin-napot. Este vedd át a gyereket, pakolj össze te, őt meg addig küldd el fürdeni. Pár gyertya a kád mellé, meg egy pohár pezsgő. Aztán fürdés után ne ess neki! Pezsgőt vele, kapcsolj be zenét, kezdjetek lassúzni, és szép lassan kezd el csókolgatni a nyakánál. Csábítsd el úgy, mint először. Meg fogsz lepődni, hogy egy kis udvarlás mire képes!

2020. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

7. Szerintem Ő többet jár el itthonról mint én (az apja sűrűn jár hozzánk,és amég dolgozok elmennek 3 hozzájuk vagy valahova.) Szóval nem csak a 4 fal között ül. Egyébként a munkámból adódóan elég sokat vagyok itthon,és olyankor általában én vagyok többet a fiammal,Ő akkor amikor én dolgozok.

Itthoni kötelezettségei,gondoskodik a gyerekünkről,néha takarít,néha főz.

Nem nyaggatni szoktam a szexel,hanem pár naponta rákérdezek,és ennyi!


Úgy néz ki te egy álomvilágban élsz,gyertya,rózsaszirmok stb... Szerintem eléggé kiakadna,nem az Ő világa.

A nyakcsokolgatasra meg annyit,hogy szinten kiakadna,mert tudod írtam...Ő nem kívánja,és ezt is felkérésnek venné.


Mindent megbeszélünk,hidd el nálam jobban senki nem ismeri! Pláne nem te a tippjeiddel,valakinek lehet bejön,de nem nála.


A kérdésem még továbbra is az,hogy én akarok sokat a havi 1 alkalommal,vagy Ő akarja túl ritkán!


(Tizenevesek válaszára nem vagyok kíváncsi,sőt inkább 25 felettiek írjanak,köszönöm!)

2020. febr. 6. 16:35
 8/43 A kérdező kommentje:
Kimaradt:nem szed tablettát!
2020. febr. 6. 16:37
 9/43 anonim ***** válasza:
66%

"Szerintem Ő többet jár el itthonról mint én (az apja sűrűn jár hozzánk,és amég dolgozok elmennek 3 hozzájuk vagy valahova.) "

Ez igen. Az a gáz h te tébyleg nem látod át h ez annyira ingerszegeny és monoton.

Attól kéne gerjednie h egész nap nen otthon volt a gyerekkel, hanem az apjánál?!


0-24ben szolgálatban lenni, minden nap ugyan azt a rutint követve, annyira.lelombozó tud lenni.

Nem érted, mert munkádból adódóant sokat vagy otthon, és akkor a gyerekkel vagy.

Tehát a te napjaid változatosak

Ő mit csinál olyankor? Örüljön neki h nyugodtan elmosogathat?

Ezek után nekem is csak egy + feladat lenne h még este szétrakjam a lábam.....

2020. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
91%

A 7. válaszadó nagyon jól felvezetett egy lehetséges okot, te meg letámadod, hogy nem is úgy van ne szóljon bele. Akkor minek kértél véleményt?

Ha nem az a helyzet, amit ő felvázolt, akkor marad a másik opció, hogy nem a szexet, hanem konkrétan téged nem kiván.

Na meg ahogy irod: néha rákérdezel és nemet mond... még szép. Mitől jött volna meg a kedve, a kérdéstől?


Na de hogy arra is válaszoljak, amit hallani akarsz: Nem, egyáltalán nem normális ez a helyzet. Főleg amiatt sem, mert azt írod régen sűrűbb volt és többet akart. Megunt, már nem kíván, egyikőtök sem tesz azért, hogy férfiként s nőként működjetek, csak anya és apa vagytok. S tapasztalatból mondom, mivel voltam hasonló helyzetben. Ugyanúgy nagy igényem lett volna rá, viszont a párom nem tudott úgy felizgatni ezért vele nem is kívántam, nem is volt egy darabig(míg helyre nem hoztuk a dolgokat)

2020. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!