Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Barátom megütöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Barátom megütött, és sokszor mikor olyanja van leolt. De egyes napokon meg bújik meg így szeretlek úgy szeretlek.

Figyelt kérdés
3éve vagyunk együtt..fogalmam sincs mit csináljak..mondjuk tény hogy elég furin viselkedek vele..de azért ő is velem..hogyan próbáljam meg helyretenni a kapcsolatot? és hogyan felejtsem el és bocsássam meg neki hogy megütött?
2010. júl. 24. 00:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem szabad elnézni neki.
2010. júl. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
ha megütött dobd ki! ha hagyod magad, egy idő után erre fog alapozni és mindenre a verés lesz a megoldása.
2010. júl. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha megütött nem hiszem, hogy meg kéne bocsájtani neki. Találj egy normális embert...
2010. júl. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Neki kéne változtatni, nem neked!

Gondolom mondtad már neki a problémáidat... ha nem változik, akkor hagyd ott, egy lány sem tűrheti el ezt a megaláztatást!

2010. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

A barátod túl sokat hallgathatta ezt.

http://www.youtube.com/watch?v=AkpEfTTWsUA&NR=1

2010. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
kb 1 éve ver folyamatosan..és arra hivatkozik,hogy én nem viselkedek normálisan.. ezalatt ne értsd megcsalást,mer sosem léptem félre.. egyszerűen azt mondja kibirhatatlan vagyok.. félig már bemagyaráztam magamnak, hogy talán télleg én vagyok fura vele.. de egyszerűen nem lehet vele megbeszélni.. és már egy senkinek érzem magam mellette.. :(
2010. júl. 24. 00:22
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Mindig az első pofonnál kell otthagyni a pasit..

ralkodik feletted..

szerencse hogy az én barátom nem ilyen..

2010. júl. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
51%
szerencsére nincs ilyen gondom
2010. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

ha meg is változtál az még akkor sem normális hogy megüt téged.Nincs JOGA hozzá.És nagyon gyenge..és érzéstelen bunkó!

Menekülj míg nem késő,mert ez csak elfajul, és majd megnézheted magad.Mert ez legfőképp neked árt.Ilyen kapcsolatra nem lehet alapozni.

2010. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
és mit gondoltok, ha kicsit lelépek pár hétre, akkor utána visszafogadhatom? (ha addig nem kavar persze) ha erősködik,hogy megváltozott..lehet rá esélyem?
2010. júl. 24. 00:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!