Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban élők vagy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők vagy hosszú kapcsolatban levők véleményét kérdezem. Évek után is ugyan azt érzitek? Nem gondoltatok soha másra vagy hogy kicsit inkább egyedül lennetek? Vagy csak ez a kapcsolat mérgező? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Kicsit több mint 4 éve vagyunk együtt a párommal, 22 éves vagyok ... 1 éve lassan hogy úgy érzem elmúlt a lang, és csak megszokás az együttlétünk. Nem vagyom a társaságára, nem úgy állok hozzá ahogy az elején egyszerűen semmi nem olyan . Az utóbbi 1 évbe szakítottam már 1honapra de hiányzott ( nem élünk együtt)

Az hogy reggel ha felébredek felhívjam,hogyha történik velem valami hogy elmondjam vagy a véleményét kikérjem egy döntésemről. De nem tudom hogy ez kifejezetten miatta van vagy csak megszokás? Szeretem mint embert, szeretem a lelket és megszakad a szívem ha belegondolok hogy megbántom elhagyom . Tudom h őt a padlóra tenne , de úgy erzem most hogy megfulladok . Szoba jött már az összeköltözés a baba téma. Szeretnék nagyon fiatal anyuka lenni, úgy érzem érett is vagyok a feladathoz viszont elbozonytalanit az h vele akarom e összekötni az életem egy életre? Mert a gyerek az összefog kötni. Lehet fellendítene az életünket, hogy csak egy kis szikra hiányzik az ellaposodott kapcsolatunkból de mivan ha nem ? Szeretném rendbe tenni a dolgokat , mert úgy érzem valahol ő a másik felem aki mindent tud rólam aki támogat aki a háttérből vigyázz rám de nem tudom hogy kellene. Volt valakinek hasonló? Helyre lehet hozni?


2020. márc. 9. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Ahogy jön neked egy másik pasi, azonnal ott fogod hagyni.
2020. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 4 éve vagyunk együtt, volt már mélypont, de megoldottuk. Nagyon szeretem.


Ha úgy érzel, ahogy leírtad, akkor inkább még ne ugorj fejest a házasságba, gyerek-témába, viszont ha mindkettőtöknek fontos a kapcsolat, akkor tehettek azért, hogy ismét élvezetes legyen.

2020. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

A baba az még a tökéletesen működő, érzelmileg stabil kapcsolatokat is megingatja általában, az sosem megoldás és sosem lesz tőle jobb. Ha pedig te azt érzed, hogy megfulladsz mellette, 4 év után, akkor nem mondható érzelmileg stabilnak a kapcsolatod.

Mi 7 éve vagyunk együtt, én nem érzem egyáltalán, amiket leírsz. Amiről te beszélsz, az tényleg inkább a megszokás, meg hogy nagyon fiatalon kerültetek össze, a felnőtt, önálló személyiséged, életed nem alakult ki teljesen, csak mint az ő párja.

Értem én, hogy fiatal anyuka szeretnél lenni, nem is feltétlenül ezzel van a baj, de mindenáron ez a vágyad? Akkor is, ha rossz embernek szülsz gyereket? Mert annak semmi értelme, ha most babáztok, de három év múlva meg már elváltok és te mész keresni az elveszett boldogságod, csak már egy gyereket is kitéve ezeknek az érzelmi viharoknak.

2020. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Másik pasiért nem hagynám ott ...

Utolsó hogy sikerült? Programokat csináltatok? Gondolkoztam énis azon hogy menjünk el pár napra valahova , vagy kiránduljunk valahol

2020. márc. 9. 19:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Épp a jövő hétvégén lesz 14 éve, hogy együtt vagyunk. Nem ugyanazt érzem, mint az elején. Annál egy sokkal mélyebb, elfogadóbb, megbocsátóbb szeretet, amit most érzek.
2020. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok - nyilván programok, sok beszélgetés, meg eleve az, hogy úgy választottuk egymást, hogy tényleg összeillünk. Közös hobbi, közös érdeklődés, rengeteg közös téma, egy nap sem unalmas, még a szürke hétköznapok sem, amikor csak egymás mellett ülünk a kanapén netezgetve. Nem tudom, nem mondhatnám, hogy van bármi trükk vagy mágia, még csak azt se tudom mondani, hogy olyan nagyon sok energiát és munkát fektetünk bele, egyszerűen csak jól érezzük magunkat együtt és kész. Nálunk már egyébként van baba, így kicsit azért nehezebb tényleg arra koncentrálni, hogy mind a ketten jól érezzük magunkat a kapcsolatban, de alapvetően ha ez a szándék, akkor onnantól kezdve már nem nehéz a kivitelezés sem.
2020. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%

Inkább szeretem már társként, csalástagként, minthogy ránézzek és a nyálam csorogna. Persze vonzó, de inkább az emberi oldala dominál és a társasága, mint a vonzóság meg a szexuális vágy. Mi nagyon sok hülyeséget csinálunk együtt, sosem unatkozunk. Jobban szeretem, mint akármelyik legjobb barátom és jobban, mint bárkit, akibe szerelmes voltam, mégsem mondanám hogy kifejezetten baratilag szeretem vagy hogy kifejezetten szerelmes vagyok.


Az első másfél év után jobban elvagyunk egymás közvetlen társasága nélkül is, gyakran elvonulunk a saját asztalunkhoz a lakásban hétvégente alkotni vagy kockulni vagy kevésbé rohanunk haza munka után, lefújva mindenféle összejövetelt, mint korábban. Persze ez most sem gyakori, talán havi 1.


De nem, más ilyen értelemben nem vonzott. Egy bamba szar vagyok, mióta ő a párom, akinek az sem esik jól nagyon ha valaki flörtölni próbál vele.

2020. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugyan azt, de nagyon hasonlót. Egy sokkal mélyebb szerelem, máshogy "őrülök meg" érte. Nálunk vissza-visszatér a rózsaszín köd is ha van egy romantikusabb közös program vagy minőségi idő együtt.

Vízválasztó a 3 év. 3 év nagyjából az az időszak amíg akármit csináltok, bármennyire elhanyagoljátok a kapcsolatot megmaradnak az érzelmek. Utána viszont nem hogyha nincs a kapcsolatban minden napos komoly munka. Nagyon jó indikátor a 3 év arra, hogy működőképes-e egy kapcsolat. Hogyha eltelik a 3 év és egy lapos, megszokáson alapuló szar az egész akkor nem fogtok működni, nem tudtok dolgozni a kapcsolaton. Ami téged hozzá köt az mindössze némi megszokás.

Gyereket kifejezetten tilos ilyen kapcsolatba vállalni, a lehető legrosszabb párkapcsolati példa neki a langyos szar. Egyébként sincs az ég világon semmi értelme 22 évesen gyereket vállalni. Legyen egy normális, tényleg komoly kapcsolatod amiben munka is van, majd utána lehet gondolkozni a gyereken. Az ilyen langyos megszokáson alapuló kapcsolatot a gyerek még a születése előtt kinyírja.

Nyilván helyre lehet az ilyet hozni de nekem a hozzászólásodból az jön le, hogy nem nagyon van fogalmatok mit kell egy kapcsolatért tenni, nem jön nektek természetesen ez a dolog. Így maximum ideig-óráig fog működni.

2020. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

En a helyedben nem eroltetnem! Pszicjoszomatikus betegseg is lehet tole lelki módon! Peldaul nemi betegseg2vagy borbetegseg. A szervezetre fogja tavol tartani.

Állj a sarkára mondd meg neki ne szivasd had legyen neki is eselye egy jobb kapcsolatra. Ha ez csak baratsag akkor ne kepzelj bele tobbet! Ha ugy erzed megfulladsz akkor az már elég durva!

2020. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2022. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!