Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő titkolja, és én nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő titkolja, és én nem tudom elhinni. Szerintetek most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy barátom. 2 hónapja vagyunk együtt. Hát..hogy is mondjam..egy igazi nőcsábász...jól néz ki és ezt ki is használja..szóval...megtudtam olyan dolgokat..hogy rajtam kívül van másik 3 lány..de persze itt most nem megcsalásról van szó. hanem állítólag írogat nekik olyanokat hogy ha én dobom őt akkor a tiéd leszek...(remélem érthető volt..csak mert nem akarok neveket írni) de amikor erre rákérdeztem nála..ő valamit beismert valamit tagadott..vagyis beismerte azt hogy tényleg van másik 3 lány de nem történt semmit..de azt viszont tagadta hogy ilyeneket írogatott nekik. nem tudom hogy most mit higgyek..szerintetek??? normális válaszokat várok fiúktól/lányoktól. 14/L
2010. júl. 26. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

egy ilyen fiúval alapból nem érdemes tovább együtt lenned, ha igazán szeretne, nem lenne másik 3 lány, még akkor se, ha semmi nem történik köztük...

Nem tudom, én rég dobtam volna a barátnőmet ha ezt csinálta volna. Vagy leültem volna megbeszélni, és adni egy esélyt neki. De ez durva....

14/F

2010. júl. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kidobnám őt. NEm tudnék megbízni benne. H mondhat ilyet.Bocsi h ezt írom de azok alapján amit írtál szerintem csak kihasznál
2010. júl. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hagyd a francba a csávót.
2010. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gáz.ne gondolkozz,lépj.szakíts.
2010. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szilvike95 ***** válasza:
Egy kapcsolatban a legalapvetőbb dolog a bizalom, ami ennél a srácnál látszik h nincs meg, tehát nem is igazi így ez a kapcsolat, tehát tényleg nem igazán érdemes vele lenned... bocsi de ez az igazság.. mivel a másik 3 lány még várat, így gondolom te szép lány vagy, tehát úgyis lesz másik pasid... vagy együtt is maradhattok, de hidd el h nem jó az ha nem tudsz megbízni a másikban L/15
2010. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!