Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Problémák az összezártság miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémák az összezártság miatt?

Figyelt kérdés

Nálatok is okoz gondot a home office? Nálunk nem nagy a gond, azon kívül hogy kicsit unjuk már egymást. Nekem a legidegesítőbb, hogy mivel kicsi a lakás, így nem tudunk teljesen külön szobába elvonulni dolgozni. A barátnőm reggel benyomja a tv-t és egész nap megy a hülyeség. Már nagyon idegesítő. Én elmegyek a hálóba dolgozni de nem tartható hogy egész nap az ágyon ülök. Szóltam már neki, de ő csendben nem tud dolgozni, kell neki a háttérzaj mint bent a munkahelyén.

Nálatok is vannak ilyen gondok?


2020. márc. 28. 13:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek, de kerd meg a baratnodet, hogy esetleg mobilon nyomja be a youtubeot es fulessel halgassa. De radiot is tud keresni mobilon neten, vagy barmit. Ha zavarja a fules, mert pl en sem szeretem, akkor is jobb a mobil, fules nelkul is, mert mellette van es halkabban tudja hallgatni, ugy, hogy teged nem zavar.
2020. márc. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Miért nem használsz fülest?

Amúgy nem értem az embereket, én eddig is home officeban dolgoztam. Kb mindig itthon voltam. Semmi probléma nincs ezzel.

Felteszem a fülemre a zajszűrős fülest és kész. Zenét hallgatok, videót berakom a háttérbe, és úgy dolgozom. FElőlem éghet is a ház, engem nem fog érdekelni, ha leültem a gép elé.

2020. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondok nincsenek. Egyedül az, hogy örülnénk egy nagyobb lakásnak, ugyanis közös a dolgozószobánk és mindkettőnknek olyan munkája van, ahol sokat kell telefonálni. Ezzel viszont kicsit zavarjuk egymást.
2020. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

29 négyzetméteres lakásban vagyunk.

Nem unjuk egymást egyáltalán, mióta együtt vagyunk, úgy élünk, mint két barát, aki itthon és odakinn is együtt csinál és valósítható meg minden hülyeséget. Soha egy emberrel nem tudtam ennyit beszélni és ennyi dolgot csinálni.

Ha home office van, külön szobák nélkül is el tud vonulni mindenki a saját íróasztalához.

Feltalálták a fülhallgatót is.

2020. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Vannak összezörrenések, de azért megvagyunk, nagy a lakás. Nehogy már ne lehessen ennyit kibírni :)


Viszont úgy tudom Kínában megnőtt a válások száma a karantén miatt :DD

2020. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

Ezért sem szabad ilyen kis cella-méretű lakásban élni. Aki ezeket megtervezte az egy nagyon gonosz valaki lehetett aki a rózsadombi villájából el sem tudta képzelni milyen szarok ezek a cella-lakások, avagy "cellakások". De még ha a "hetvenes évekbe jóú az" (nem, akkor sem volt "jóú"), legkésőbb a gengszterváltás után el kellett volna kezdeni ezeket szépen letarolni és normális nagyságú és jól hangszigetelt házakat építeni.


Le a panelházakkal.

Le a gangos bérházakkal.

Le a prosztó vidéki kunyhókkal és putrikkal.

Le a sorházakkal.


Úgy éltek, mint egy cellában a rabok, erre is találták ki az undorító panelházakat, embertároló konténerek ezek, nem lehet bennük jó közérzettel lenni sokáig. Kivételt képeznek a '80-as évek végén készült "már nem panel" társasházak, illetve a jobb minőségűek amik a módszerváltás után épültek. Azok sokszor rendben vannak.


De a beteg lelkületűek által megtervezett 70-es évek panelházak és az állapotukban még rosszabb Horthy-érás gangos bérházak undorítóak.

2020. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor 150 nm-es kertes házban laktam, időm 95%át akkor is egy 15nm-es szobában töltöttem, meg sztem mindenki. Nem attól függ az együttélés, hogy mekkora a ház. Engem marhára nem érdekel mi történik itthon. Nem is hallom.
2020. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

#7


Egyedül bőven elég az is, ez így igaz, de ha már többen vannak akkor fejenként kell annyi és lehetőleg fallal, és valamilyen szintű hangszigeteléssel elválasztva.

2020. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem megőrjít... az én munkámat nem tekinti fontosabbnak, mint a sajátját, így minden nap teljesen ledöbben azon a mondatomon, hogy "amit találsz" arra a kérdésre, hogy mi a reggeli vagy a vacsi. Mert neki nincs annyi ideje, hogy összedobjon egy szendvicset, bezzeg én. Ebédet főzök... De abból is csak a baj van. Mert neki van egy sorrendje a fűszereknél, ami KELL, mert KELL KELL KELL!!! Az nem érdekes, hogy nekem a létrát minden alkalommal ki kell hoznom a raktárból, felállni lábujjhegyre és pipiskedve kiszedegetni a fűszereket a legfelső polcról minden főzéskor. Ebéd után meg ellenőrzi a dolgokat (szintén létrán, ugyanolyan magasak vagyunk) és pufogva, bosszankodva kiszed mindent és újrapakol, mert szerinte kupis vagyok és nem raktam vissza jól. Erre van ideje. Ahogy arra is, hogy munka közben bekapcsolja a konzolját és játsszon néha 30-60 perceket, de ha én előveszek egy füzetet + könyvet a munkámhoz (most tanulom az egyik programot, amit használnom kéne), akkor már összeszorított foggal idegben van, mert kupis vagyok!

Ez alapján azt hihetné az ember, hogy ő valami tisztaságmániás, de nem, hetekig bent rohad a tányérja, ha ő csinálta meg fáradtságosan a kajáját és nem én. De jajj akkor, ha ebéd után ő mosogat, mert onnantól kezdődik az, hogy valójában MINDIG ő mosogat a háztartásban és milyen jó dolgom van, a kajakészítésen kívül nincs más feladatom, ő csinál mindent...

Szintén kicsi a lakás, amint vége ennek a vírus-mizériának újraértékelem a kapcsolatot.

2020. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ez nem a lakás miatt van előző, hanem a kapcsolatod amúgy is rossz! semmi köze a bezártsághoz
2020. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!