Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rájöttem hiába vagy bármennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem hiába vagy bármennyire is jóképű, a csajok a magabiztos srácokat bírják?

Figyelt kérdés
reakció?!
2010. júl. 26. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem, a csajok a normalis pasikat birják.. a normalis csajok.. :)
2010. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
vagy van olyan csaj aki a jóképű balf*sz-t választja a átlagos kinézetű magabiztos helyett?
2010. júl. 26. 16:42
 3/13 anonim ***** válasza:
én nem ilyen vok.. de vannak olyanok is.
2010. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szóval te nem vagy magabiztos?
2010. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Itt most nem a magabiztosságon van a hangsúly...

Egy jóképű srác azért beképzelt általában,mert túl nagy önbizalma van és nagyon magabiztos...

De ha az átlagot helyezzük előtérbe nálluk azt szokták mondani,magabiztos a semmire...de ugyanakkor a magabiztosság nem csak ezt jelenti...

Sztem inkább legyél normális és kedves,udvarias.

2010. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
haver.... magabiztos tudsz lenni, jóképű nem. de magabiztos magad miatt legyél, ne a nők miatt.
2010. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

16:46 :)


de nekem nagyobb gondot okoz a magabiztosság ,mert ez baromi fontos az életben és benne ez nincs meg, és baromi xarul érzem magam, nem tudok fejlődni sem:(

16/f

2010. júl. 26. 16:55
 8/13 anonim ***** válasza:

"nem tudok fejlődni sem"


Nem nem tudsz, hanem nem akarsz! Azért különböztessük meg a kettőt. Szeretném, ha elmondanád, eddig mit tettél azért, hogy magabiztosabb legyél!

Illetve, hogy milyen kudarcélményeid vannak, vagy miért érzed rosszul magad a bőrödben?

2010. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

mit tehetnék, jól kiröhögni másokat, ilyenekre gondolsz?!


csomó dolgot csinálok sportolok, gitározok is...

2010. júl. 26. 17:34
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem ilyenre gondolok. Olyanra gondolok, hogy ér valami sikerélmény, arra nem csak legyintesz egyet. Mondjuk kapsz egy ötöst a suliban, utána "vállon veregeted" magad: okos vagyok, megcsináltam, szép volt. Ha valami sikerül, megdicséred magad, f@sza gyerek vagy, sikerül, ezzel is fejlődtél, ha nem lennél ilyen ügyes, nem sikerülne. Veszel valami új cuccot vagy elmész gyúrni vagy vmi, utána belenézel a tükörbe: mennyivel jobban nézek ki, mint ezelőtt, most már egy f@sza srác vagyok, jobban fognak rám figyelni a csajok.

Ilyesmikre gondoltam, úgyis lehet magabiztos az ember, hogy nem néz le másokat, nem röhög ki senkit, azaz nem lesz beképzelt.

Ehelyett gondolom a sikereket nem tudatosítod magadban, a kudarcoknál viszont rinyálsz, és olyanokat mondasz, hogy "nem tudok fejlődni" "nem érek semmit" "nem tudom elérni, hogy mások figyeljenek rám" stb. Ha pedig ezeket sokáig mondogatod, így is lesz!

2010. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!