Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ambivalens ennyire? És hogyan felejthetném el én is őt? Mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Már kb 1 hónapja szakitottam a barátommal, elmondtam neki hogy nem érzek szerelmet iránta, és egyszerűen nem tudom viszonozni azt, amit ő érez irántam.

Úgy tűnt, hogy megértette, mondta hogy el tudja fogadni, ha barátok leszünk, mert bár ő szeret engem, de igy legalább láthat és velem lehet.

De olykor megcsokolt, udvarolt. Emlékeztettem is rá, hogy ez így nem oké...

Megpróbáltam vele együtt tölteni még egy hétvégét, jó volt vele, de nem ugy ahogyan kéne. Aranyos, kedves srác, de nem szerelmileg volt jó vele... be kellett látnom, hogy hiába minden erőfeszítésem, ez nekem tényleg nem fog menni.

Hétfőn ismét közöltem neki-de már telefonban, hogy ez nekem végleg nem megy.

DE nem igazán fogadta el, még fél2kor is sms-t küldött meg hivogatott, hogy ő ezt nem érti.

Ugy csinál mintha kb 2napja szakitottam volna vele azonnal, pedig tudja hogy már 1 hónapja megtettem.

Tegnap felhivott hogy ittjárt nálam alig 8perce és bedobott 1 levelet. Visszaadta a karkötömet, meg irt egy igazán semmit mondó szánalmas levelet, aminek ez volt a vége:

Sze... izé szia..."

Meg hazafele menet felhivott de nem vettem fel, és irt 1 smst, hogy "LÉgyszi vedd fel"

Nagyon megijedtem mert akkor már kb fél11volt. azthittem baja van. Közben meg csak azért hivott hogy értelmetlen kérdéseket tegyen fel, amiket igazából 1.vagy meg sem kérdezett 2.vagy már korábban megválaszoltam.

Aztán a végén már kiabáltam vele, annyira feszült lettem, és annyira nem értem, hogy miért kell ilyen szánalmasnak lenni, miért nincs benne annyi önérzet hogy békén hagy.

És mondja hogy "Veled nem lehet emberi hangon beszélni?" mondom:"Nem...és most leteszem, minek kell ezt eröltetni"

és letettem.

Egyszerűen nekem is rossz..., de nem megy vele:(

Oké rosszul esne, ha más lánnyal lenne, fájna ha lenne barátnője vagy megismerkedne valakivel ez biztos:(

De mégsem érzem magam jól vele, nem hiányzik és nem érzem hogy szeretem:( Annyira össze vagyok zavarodva, és olyan rossz ez így:( Kérlek ha értitek mi van bennem segitsetek. köszönöm szépen


2010. júl. 28. 11:45
 1/2 A kérdező kommentje:

ja és amikor felmegyek msnre rá 2percre ő is fellép.

Meg amikor velem beszélt mindig azt raktuk ki hogy "elfoglalt".

És most hogy fellépek, vagy akár rejtve vagyok is az van kint neki.

Oké fájna ha az lenne neki kiirva, hogy "Jóvolt veled ma XY." vagy "Szeretlek XY" értitek?

De miez?:(

2010. júl. 28. 11:47
 2/2 anonim ***** válasza:
nem tuja még elfogadni, hogy vége! én is átmentem egy hasonló sztorin évekkel ezelőtt: hívogatott, követett és úgy kezelt, mintha még mindig együtt lennénk! próbáld kerülni, de ha muszáj vele beszélned légy kimért és ha kell kicsit bunkó, ha nem ért a szép szóból. egy idő után megérti ő is, hogy vége van!
2010. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!