Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miutän kideritettem h megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miutän kideritettem h megcsalt a párom,1 hétig gondolkodtam hogy megbocsássak e. Megtettem, de mikor kérdezgetem, h miis volt elfordul és elmosolyodik. Ez azt jelenti hogy nem bánta meg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
azt
2010. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem azt
2010. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy nem bánta meg,vagy átverés az egész?!Mondjuk ez nem épp ésszerű reakció...
2010. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hülye vagy... aszt:S...
2010. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ä?
2010. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De előtte jött könyörögni,bőgni.

Lehet félreértem a reakciókaT?

2010. júl. 29. 21:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt,hogy jó volt,de megbánta. Nem kellett volna visszafogadnod...jó,tudom én milyen a Szerelem,meg ha sír,meg minden. De a régi bölcsesség itt is ér:Aki egyszer megteszi,többször is megofja. Ha mér kibékültetek,azt ajánlom hagyd,hogy küzdjön érted. Úgy értem,ne szexelj vele ilyesmi. Jó tanács.
2010. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azt bánta meg, hogy megcsalt, hanem azt, hogy kiderült. :S

De ha ilyen hülyén viselkedik, akkor talán mégis bekeményíthetnél kicsit, mert úgy érzem, talán elégedett, hogy ilyen könnyen megúszta... Vagy büszke, hogy ilyen ügyes srác, jut is, marad is... nem tudom.

2010. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ilyenkor nem kérdezel rá?h mégis mit a f.szt mosolyos amikor megcsalt? én biztos jot beszélgetnék vele ilyenkor meg azt is mondanám h nem mondja el vagy nem magyarázza el ott hagyom...
2010. júl. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
MEGSE BOCSÁJTPTAM VOLNA NEKI..utolso vok
2010. júl. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!