Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Be tud-e kapcsolódni "magától"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be tud-e kapcsolódni "magától" a messengerben a Titkos beszélgetések funkció?

Figyelt kérdés

Már másodjára tapasztaltam meg, hogy párom telefonján be van kapcsolva a titkos beszélgetéske funkció messengerben. Az üzenetek között nem láttam titkos beszélgetést (ugye ha jól tudom, messengerben nem lehet elrejteni), de ahol be kell kapcsolni, ott aktív volt.


Először azt mondta, nem tudja, hogy kapcsolódott be, lehet, hogy firssítés után.

Azonban azóta nekem ugyan olyna telefonom van mint neki, és nekem soha nem kapcsolódik be magától ez a funkció.

EZ alkalommal is csak azt tudta mondani, hogy nem tudja miért volt bekapcsolva, nem ő kapcsolta be, nem beszéget senkivel, stb stb.


Higgyek-e neki, mert nem szeretném, hogy emiatt tönkremenjen a kapcsolatunk, vagy nyilvánvalóan hazudik? (Természetesen utóbbit hiszem.)



2020. jún. 10. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik valószínűleg.
2020. jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már többször újratelepítettem a Messengert, de magától soha nem kapcsolt be a funkció.
2020. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A titkos beszélgetés funkció nem is marad soha bekapcsolva 🙄 Minden beszélgetés kezdeményezése előtt kell bekapcsolni és kiválasztani a személyt hozzá. Csak a már meglevő titkos beszélgetés előtt nem kell bekapcsolni, csak folytatni a csevegést ott. De te azt mondod nem volt előzmények közt ilyen. Akkor te, hogy láttad nála bekapcsolt állapotba?
2020. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem is fogod látni a titkos beszélgetést, mert az elvileg törlődik miután bezártad. Pont attól titkos.
2020. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
De ellehet rejteni, ki is lehet törölni sima beszélgetést is. Ennek a funcionak meg semmi koze a rendszerfrissitesehez.
2020. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ott láttam bekapcsolva, ahol rá kell kattintani a saját képre, és ott kiírja, hogy titkos beszélgetések.


Valóban, a chatek között nem láttam titkos beszélgetést.


A titkos beszélgetéseket azóta többször teszteltem, eddig arra jutottam, hogy maga beszélgetés ott vana többi között azzala különbséggel,hoyg egy fekete lakat van a beszélgetőpartner fejénél. ÉS csak az abban lévő üzeteket lehet beállítani, hogy maga a leírtak tűnjenek el.


Én sem látom így sok értelmét, mert nem titkos, csak a benne leírtak.


De akárhogy próbálkozom, csak magától nem kapcsolódik b, csak ha jobbra húzza az ember.

2020. jún. 10. 11:46
 7/16 anonim ***** válasza:
A tartalom törlődik, de hogy kivel csevegett így az ottmarad az előzményekben, csak 1 kis fekete lakat lesz a profilképen. De te nem láttál előzményben semmit. Persze lehet törölni az egész csevegést, de akkor a beszélgetés előtt megint be kell kapcsolni a titkos beszélgetés funkciót. Az nem marad úgy!
2020. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem tud magától bekapcsolni. Mondjuk ha kutakodsz a telefonjában akkor meg is értem, ha inkább ezt a funkciót használja, mint a rendes messengert.
2020. jún. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Megnéztem, és miután törlöm a titkos beszélgetést megmarad a bekapcsolt állapot a beállításoknál.


Utolsó: de mi értelme ezt használni, ha sima beszélgetést is lehet törölni? És akivel titkosan ebszél, az is látható a többi között amíg ki nem törli? Ha simában beszél vele, abban is tudná törölni.


Másrészt, ha így beszél valakivel, az is tudja/benne van, hogy ez titkos. HA csak azért használná ezt, mert kutakodok a telefonjában (pont azért, mert nem ez az első eset) akkor ha nem megcsalásra használja, hanem sima beszélgetésre, akkor a másik félnél elég furán jönne ki, miért titkosban beszélnek.

2020. jún. 10. 11:52
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezt farokkép küldésnél szokták alkalmazni, beállítod pár mp-re, hogy ne tudja körbemutogatni, meg onnan lementeni sem lehet. Másra nem tudom miért használhatja valaki.
2020. jún. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!