Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudik a barátom?

Figyelt kérdés
Találtam a barátom telefonjában egy lány nevét szivecskével. Igen, kutattam, okom volt rá. Azt mondta, az a volt munkatársa, így adta meg a nevét Viberen a csaj szivecskével és ezért látszik az ő telefonkönyvében is így. Hazudott?

2020. jún. 22. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tesóm mellett egy pös van, és?


Gondolod ha megcsalna akkor nem rejtené el jobban a nyomokat?

2020. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok én már semmit. Az érdekel, hogy lehet ilyet, hogy valaki így adja meg a nevét Viberen és így jeleníti meg a telefonkönyv?
2020. jún. 22. 20:06
 3/15 anonim ***** válasza:
11%

És ha igen?


Egy OKOS nő, az nem vesz észre mindent. Legyél okos!

2020. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát persze.
2020. jún. 22. 20:07
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ezt sosem értettem.

Nincs bizalom a részedrol.

Mindegy milyen okod van rá, de van okod.

Minek vagy vele?

Erre nem lehet azt mondani,hogy 'mert szeretem'.

Te így szeretsz valakit?

Téged így szeretnek?

2020. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Van egy kisbabánk.

A barátom 3 műszakban dolgozik. Délelőttös műszakban külön szobában alszik, mert korán kel. 19:00-kor elvonul a másik szobába, hogy alszik, mert nagyon fáradt, közben pedig éjfél utánig telefonozik. Délelőttös héten szexelni sem akar...

2020. jún. 22. 20:20
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Hány évesek vagytok?
2020. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem mindegy. Nem vagyunk tinik egyébként.
2020. jún. 22. 21:05
 9/15 anonim ***** válasza:

Na ez a szokásos. Gyerekig minden jó volt, aztán amint megszületik, szétmegy a kapcsolat, mert nem tudják felek rendesen beosztani a munkát és az idejüket.

Egy nagyon nagyon alapos őszinte beszélgetés még segíthet, ha tényleg MINDENT őszintén megbeszéltek

2020. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De tagad. Azt mondja, hogy ha lenne titkolnivalója, akkor lekódolná a telefonját, meg ha nem akarna velem lenni, akkor már nem lennénk együtt. A gyereket egyébként nagyon szereti.
2020. jún. 22. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!