Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szólnátok, ha a pasitok egy nap azt mondaná, ufót látott? Nem vicc. Nem tudok ezzel mit kezdeni.

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt. Eddig teljesen normális volt, nem voltak soha furcsa dolgai. Nem tudok egyszerűen mire gondolni. Beszélgettünk, és tök komolyan elkezdett erről a "kalandjáról" beszélni. Azt is tudom, milyen amikor hülyül, poénkodik, meg amikor komolyan beszél. Bekattant vagy mi van vele?
2010. aug. 1. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megcsalt
2010. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Miért kattant volna be?

Én is láttam már egy azonosíthatatlan repülő tárgyat.

Örülj, hogy megbízik benned hogy ilyeneket elmond.

20f

2010. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mondd el a sztorit..:)!
2010. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na ne csináljátok ezt....
2010. aug. 1. 19:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Simogasd a fejét és mond neki hogy "jól van Csabika, mostmár nem lesz semmi baj".
2010. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
kérdezd meg nem zaklatták e análisan
2010. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én is láttam kb egy hete... nem is így adtam elő a páromnak, hogy ufót láttam, hanem kb. így nézett ki a beszélgetés:

-Kicsim, egy műhold az előre megy egyenesen és semmilyen más mozgást nem végez az égen, ugye?

-Igen, így van...miért?

-Mert láttam valamit, mait műholdnak hittem,de aztán elkezdett körözni az égen és eltűnt.

-Akkor az ufó volt, édes.


mindezt teljes nyugalommal, természetességgel és komolysággal jelentette ki, én pedig hajlamos vagyok hinni neki, mert mi más lett volna? tény és való, hogy léteznek földönkívüliek,annyi bizonyíték van rá még annak ellenére is,hogy próbálják eltitkolni :) persze van sok kamus, meg sokmindenki, aki azt hiszi, ufót látott, pedig van magyarázat arra, amit látott, viszont amikor valaki nem földi eredetű anyagokat mutat fel bizonyítékként,amikkel a nagyokosok sem tudnak mit kezdeni, igenis hiszek neki...és mellesleg számomra százszor hihetőbb ez az egész, az hogy nem vagyunk egyedül és élhetnek rajtunk kívül mások is a világban, mint pl az a sok marhaság, amit a Biblia leír...na arra pl nincsen semmilyen bizonyíték...


20/L

2010. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy így megbízik benned, hogy elmondta neked. Szerintem lépj túl rajta, ne foglalkozz ezzel többet, biztos csak benézett valamit.
2010. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Anális beültetés megvolt?
2010. aug. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindenki másban hisz.
2010. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!