Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak pár naponta miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak pár naponta miért van szüksége veszekedésre? Miért nem mondja el, hogy én mit követek el hibát? Ez miért titok? Hogyan tudnám kihúzni belőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5 éves kapcsolatban vagyok, 41 éves nő, 43 éves a párom.

Az a gondom, ami már évről évre csak rosszabb sajnos.

Páromnak pár naponta szüksége van veszekedésre (az a pár nap csodás, amíg nem veszekszik) egyre durvábban és egyre hosszabb időre (van, hogy 1-2 napig is és) soha nem mondja el, hogy én mit követek el hibát...

De ez miért titok? Vagy mégis hogyan tudnám kihúzni belőle, hogy változtatni tudjak, akár magamon is??

Köszönöm



2020. aug. 8. 12:17
 1/10 anonim válasza:
100%
Ki akar csinálni hogy Te mondj fel
2020. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Tudja, hogy stockholm-szindrómád van, és ezzel magához tud láncolni, megfelelési kényszert generálni. Belül meg egy önbizalom-hiányos, ügyefogyott tökfilkó, ezt próbálja leplezni.
2020. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Volt ilyen párom. A veszekedés éltette. Nem normális az ilyen.
2020. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez az önbizalom-hiányos, ügyefogyott tökfilkó nárcisztikus szerinted?

Igen, párom is olyan, mintha a veszekedésből merítene magának az életéhez energiát!

2020. aug. 8. 12:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem: A, menjen el egy ideggyógyászhoz; B, menjen el egy indulatkezelési terápiára; C, vegyetek egy boxkesztyűt+zsákot, és amikor elkezdene dühöngeni, irányítsd ezekhez.
2020. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobjad a rákba a nyomorultat! Én ezt tenném.
2020. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyanyám is ilyen. Neki egyszerűen KELL az, hogy valaki lekiabálja a haját, egészen addig piszkál valakit amíg ez meg nem történik. Utána teljesen nyugodt, békés természetet vesz fel, de egészen addig kibírhatatlan. Nem tudom mi lehet az oka. Sosem diagnosztizálták, de skizofrén(? Nem biztos, hogy helyes a kifejezés) dolgai vannak, beszélnek hozzá a falak, és van néhány erősen eltérő személyiségtípusa, mindig tudja, hogy ki ő, de nem emlékszik arra, amit a másik típusként cselekedett. Sokáig azt gondoltam, hogy csak hazudik, de nem. Ténylegesen nem emlékszik rá. Aztán mikor visszaáll arra, amit abban cselekedett akkor arra emlékszik és arra pedig nem amit a kettő között. Szörnyű lehet így élni.
2020. aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Exfeleségem volt ilyen! Szinte menetrendszerinti veszekedéseket generált. Mikor eltelt egy hoszabb idő veszekedés nélkül, akkor már "vártam" hogy itt az ideje... Nem is kellett sokat várni, 1-2 nap és jött a vita, értelmetlen dolgokon. Természetesen mindig nekem kellett bocsánatot kérni, különben én voltam a bunkó. Ezt éveken keresztül játszotta.

Ha utána olvasol , találsz erre magyarázatot. Így nyer energiát, egyoldalúan, hogy a te energiáidat lehúzza. A kérdés hogy te akarsz e olyan kapcsolatban létezni ahol a másik ilyen egyoldalú energiaszerzésre rendezkedett be...?

2020. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek veszekedni, ha verekedni is lehet???
2020. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy tud, úgy veszekedni ha nem mondja meg, éppen mi a baja veled?
2020. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!