Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom igazán aggódni?

Figyelt kérdés
Most született meg a kisbabánk. És én teljesen kétségbe estem, mert hazugságon kaptam a férjem. Bönhmgésztem a férjem telóján, és furcsán viselkedett. Állandóan kérte vissza, és kérdezgette mit nézek. Fura volt, ezért belepillantottam a keresési előzményeibe. Egy női parfümre keresett rá. Amikor kérdőre vontam azt mondta nemtudja(!) miért keresett rá. Aztán azt mondta nekem akarta megrendelni a szülinapomra (ami 2 hónap mulva lesz és minden évben könyveket kapok amit magamnak választok ki). Tudtam hogy hazudik. Adtam neki még 1 esélyt, hogy elmondja az igazat. Nem tette. Amikor már azt mondtam, hogy ez így nem lesz jó és nem fogok így tudni benne megbízni kibökte, hogy a kolléga nőivel keresete az én parfümöm, mert be akarta nekik ajánlani(tényleg az én márkámra keresett rá) Ezen már nem éreztem, hogy hazudott volna. Nem akarok naív se lenni, de ismerem őt eléggé, és úgy hiszem ez már igaz volt. De ilyen banális dolog miatt miért hazudott volna? Biztos van valami oka a hazugságnak, valamit titkol. Ha próbálok beszélni róla már nem mond semmit. Nem hiszem, hogy megcsalna, de attól félek szerelmes valamelyik kolléganőjébe. Kérek egy nem elfogult véleményt, mert én már beleőrülök :(

2020. aug. 9. 10:36
A kérdező szavazást indított:
Megcsal
Szerelmes valamelyik kolléganőjébe
Túlreagálom
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem hazudott, csak megakart lepni téged, gondolta pár év után ideje lenne ötletesebbnek lennie szülinap terén. Te meg most jól elrontottad, elvetted a lelkesedését. Ez gáz. Tök hülye vagy. Nem érdemelsz se könyvet, se parfümöt.
2020. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem olvastál elég figyelmesen. Bevallotta aztán hogy hazudott, nem nekem akarta a parfümöt rendelni, hanem a kolléganőinek akarta ajánlani, hogy használja az én márkám. De ha csak annyi lenne nem hazudott volna abban is biztos vagyok. Nem kell azért lehülyézni!!
2020. aug. 9. 10:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

-Kérek egy nem elfogult véleményt, mert én már beleőrülök


Koncentrálj a gyermekedre, az idő úgyis megmutatja a valóságot, ha okos vagy.Ha meg nem, akkor magadnak sokkal jobban ki fogod tolni azt az időt mire rájössz, hogy mi folyik mögötted.

Rajtad múlik, hogy milyen gyorsan akarod megtudni az igazat.

2020. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg azért nem mondta el elsőre, mert tudta hogy úgyis csak túlgondolod, túlreagálod és okot keresel benne arra, hogy féltékeny legyél
2020. aug. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok feltekeny tipus vegkepp. Ilyesmi miatt meg sose vesztunk ossze, es mar 8 eve egyutt vagyunk. En allandoan oszinte vagyok vele, mindent elmondok neki. O is el szokott eddig, ezert nem tudom most hova tenni a dolgot. Es te 4es valaszolo allitsd le magad, ha nem tudsz normalisan valaszolni ne is tedd. Miert kell ezert sertegetni? Nem csinaltam itthon jelenetet, es normalis dolog, hogy az emer ketelkedik ha hazugsagon kapja a parjat
2020. aug. 9. 17:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Most nezem, hogy a 4es komentje torulve van, ugyhogy javitok, nem rad vonatkozik ez mostani 4es valaszolo
2020. aug. 9. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
A kutatások kimutatták, hogy a terhesség második felében és a gyerek első születésnapja között történik meg a megcsalások döntő többsége a férfiaknál.
2020. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!