Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi élete során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi élete során többször megcsalta már az éppen aktuális párját, akkor biztos, hogy mindig ilyen hűtlen marad?

Figyelt kérdés
2007. dec. 15. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem törvényszerű.
2007. dec. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En rekoroddontottem egy sportszeru csaloval: 3 evig kepes volt hozzam hu maradni....

En mast gondolok mint az elottem szolo: egy csalo az csalo is marad.

En az eletben nem kezdek olyan pasival aki megcsalta az osszes nojet...sajat maganak sporolsz egy osszetort szivet ha nem mesz bele semmifele kapcsolatba egy notorius szoknyavadasszal. Mert mikor veled van teged imad mikor eppen mast sikerul megcsipnie azt is....

2007. dec. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mindig voltam a hűség szobra.(Volt egy férfi,aki mindig le tudott venni a lábamról,de ez fordítva is igaz volt.)Aztán megismertem a vőlegényemet.Annyira beleszerettem,h eszembe sem jutott mással kezdeni.Sőt,azt a pasit,akivel sosem tudtunk dűlőre jutni azt is elhajtottam a francba,amikor az éppen soronkövetkező felbukkanását tervezte az életemben.Nekem az életem a Kedvesem lett.Egyszerűen benne megtaláltam mindazt,amit kerestem.

Azért csaltam meg nem is kevés fiút, mert nem találtam meg bennünk valamit,és azt hittem abban a másikban megvan.Tapasztalat,h a nagy csalók valami különlegeset keresnek,és nagyon nehéz megfogni őket.Ugyanakkor,ha akarnak tudnak parancsolni a vérüknek,mégha hajtaná is őket tovább.Csak ne akard korlátok közé szorítani,és lássa,h neked ő a mindened,és érd el,h te is az legyél neki.Ha ez megvan,akkor max egy-egy mosolyt fog elengedni a másik nem képviselői felé,de sosem fogja letagadni,h vagy neki te.Meg néha kihasználja majd a kisugárzását,de olyankor csak el akar érni valakinél valamit,és nagyon nem gondolja komolyan.

Bevallom ez nem könnyű feladat,és tény,h nagyon megviseli az embert,amikor egy csaló tovább megy...de mihelyt megtalálják,amit kerestek megülnek a seggükön,mindaddig,amig ugyanolyan érdekes tudsz nekik maradni,mint az elején.Gyülöljük a megszokásokat,és imádjuk a hirtelen merész ötleteket.Szeretjük az adrenalint!mindig tudj újat mutatni,de sose burkolózz gubóba nagyon,mert ha sokat kell vacakolnunk,akkor hagyjuk a fenébe az egészet,maximum csak kíváncsiak leszünk.Szeretünk finomakat enni:)A romantika ugyanannyira fontos,mint a pörgés mégha ezt nem is valljuk be.Eléggé összetett lények vagyunk,és ínyencek.

2007. dec. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan nem!
2008. dec. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár évig lehet kibírja, de hosszabb távon, az ilyen úgyis félrelép.
2009. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem biztos
2020. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!