Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyre lehet hozni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet hozni egy olyan kapcsolatot, amiben már nincs olyan erős érzelem mint a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A párommal 3 éve leszünk együtt nemsokára.

Egyik nap megkérdeztem, hogy boldog-e azt mondta,hogy már nem annyira,mert nem szeret úgy, mint a kapcsolat elején. Mondta, hogy szeret,de már nem annyira. Engem nem zavar,hogy nem szeret úgy,nekem is elmúlt az a nagy lángoló szerelem, de attól még szeretem. Látom a tetteiből,hogy szeret. Bár a csók, ölelés alábbhagyott,de a szex jó és sokszor ő kezdeményez.

Én szeretnék küzdeni a kapcsolatunkért és természetesen meg kérdeztem és ő is mondta, hogy szeretne küzdeni velem együtt. Én 23 vagyok ő 27. Az elmúlt 3 év annyira jó volt. El sem tudom mondani, hogy mennyire csodálatos kapcsolatunk van,most változott amióta saját házba lakunk,mintha el laposodott volna.

Az elején megbeszéltük és tudta,hogy nekem fontos lenne,hogy idővel legyen gyerekünk és mind ketten együtt töltsük le az életünket. Tudom,hogy semmi sem 100%-os és, hogy nem lehet tudni mit hoz az élet, de annyi mindenen keresztül mentünk 3 év alatt és én úgy gondolom, hogy megéri harcolni, mert ő nekem az a férfi, akiben megvan minden,amit szeretnék.

Én Romániából jöttem és ő Holland. Tavaly voltunk 2 hetet Romániába és nagyon szerette. Az a két hét még erősebbé tette a kapcsolatunkat. Még arra is hajlandó lett volna, hogy ott éljünk együtt és utána is sokszor meg említette,csak azért ott a nyelv miatt lenne nehéz neki.

Arra is gondoltam,hogy mivel mind kettőnknek ez a leghosszabb párkapcsolata,ezelőtt úgy 2 év volt a max,ettől az új érzéstől megijedt,hogy most mi legyen,ha már nem úgy érez.

Mondtam neki, hogy az érzések változnak és az normális. Gondolom,hogy aki évek óta férjnél van,már nem az a nagy erős szerelem van,mint pl. az első 2 évben.

Még azt meg szeretném jegyezni, hogy egy helyen dolgozunk, szüneteken találkozunk,ott is ismerkedtünk meg. Ő visz autóval és ő is hoz haza,mert nekem nincs könyvem, de ha lenne is minek 2 autóval menni egy helyre...?

Tippeket, tanácsokat szeretnék kérni, de nem oltogatást és beszolást!



2020. aug. 14. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit helyrehozni. Természetes, hogy a lángolás alábbhagy kb. 2 év után. Ha jól érzitek magatokat egymással, nincs semmi baj.
2020. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

"Mondta, hogy szeret,de már nem annyira. "


Nem jó jel.

A szerelem átlényegül mély szeretetté, ami sokkal több,

több rétegű, átszövi a kettőtök életét, egyek vagytok,

egy a szellemi-lelki-érzelmi vérkeringésetek.


Ha nem elmélyülésnek, hanem elapadásnak éli meg,

az már kifele mutat.


Ezt kell előbb tisztáznotok: tudnátok -e egymás nélkül létezni, egymással képzelitek el a jövőt. Amikor a céljaitokat kitűzitek, alapvetően benne

szerepel-e a másik is.

2020. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Hosszú távon nem jó, hogy éjjel-nappal együtt lüktettek,

egy munkahelyen vagytok, a szünetekben is találkoztok.

Nincs más impulzus, nincs más élmény, nincs más környezeti

hatás. Ezt nagyon kevés kapcsolat bírja ki a nélkül,

hogy az egyik ne kezdjen el kifele kacsingatni.

Kell a feltöltődés másféle élményekkel, mert különben

bezápul a kapcsolat.

Hiszen nem tudtok egymásnak újat mondani, új élményeket

megosztani sem.

Nem tudsz más munkahelyet keresni?

2020. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es. Szeretnék más munkát keresni, de először mindenképp meg kell csináltam a sofőr sulit. Arra gyűjtök. El kezdtem ilyen olyan kis meglepetést csinálni. Hátha az is jót tesz.
2020. aug. 15. 07:03
 5/6 A kérdező kommentje:

1/4 annyi videót hallgattam meg olvastam ilyesmivel kapcsolatban, hogy mégis valahogyan vissza lehessen hozni valamennyire a szerelmet. Bár én úgy érzem, hogy szerelem megvan a részemről. Igaz,nem olyan mint régen, de megvan. És a bizalom köztünk 1000% ezelőtt többet jártunk el és közös vagy barátaival együtt programok csináltunk és jó volt. Most meg a vírus miatt le kellett mondani amit szeretünk. Annyi közös van bennünk, hogy nem nehéz nekem elmenni és azt csinálni,amit szeret. Remélem, hogy ha mind ketten akarjuk,akkor lehet közös jövőnk. Én szeretnék vele lenni,jó vele lenni. Megért,boldoggá tesz,segítőkészek, törődik velem,ha beteg vagyok aggódik.

Nem olyan rég volt, hogy nagyon-nagyon meg voltam hülve este otthon akartam maradni. Ő meg megkért,hogy inkább menjek dolgozni amíg bírom, mert nélkülem nem olyan jó. Ő nagyon fontos nekem. Szeretném meg értetni vele, hogy nem könnyű az élet és nem lehet mindent eldobni anélkül, hogy megrobálnánk helyre hozni.

2020. aug. 15. 07:29
 6/6 A kérdező kommentje:
1-2 hónapja még beszéltünk a gyerek vállalásról,hogy ug,úgy 2-3 éven belül szeretnék. Októberben lesz egy éve, hogy közös otthonunk van s a házat együttes választottuk ki. Ő megvette és együtt bútoroztunk. Ez nem mind azt jelenti,hogy ez eg olyan kapcsola,ahol mind két fél együtt akar élni és családot alapítani a jövőben. Vagy csak én gondoltam így? A család összes tagjával akivel tartjuk a kapcsolatot és a párom ismer nagyon jó kapcsolatom van velük. Az szülei angyalok!
2020. aug. 15. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!