Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a párom-e az az ember, akivel le akarom élni az életem?

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz az esküvőnk. Nem tudom az ember ezt hogy tudja meg élni, én nagyon boldog vagyok! De HONNAN TUDHATOM HOGY TÉNYLEG Ő AZ AZ EMBER AKIVEL LEAKAROM ÉLNI AZ ÉLETEMET?
2007. dec. 16. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

Ezt senki sem tudhatja mind addig,amíg el nem jött a halál pillanata.Találkozhatsz egy férfival 20év házasság után,és rájöhetsz,h nem szereted a férjed.

Nekem is volt egy ilyen pánik pillanatom,amikor megtudtuk,h babát várunk.Akkor átfutott minden ilyen az agyamon,hiszen ez egy életre szól.Aztán kinőttem belőle,hamarosan mi is esküszünk.

Ne azzal törődj,h mi lesz 20 év múlva,hanem azzal,h most szereted,és a felesége akarsz lenni.(Ha ezt nem érzed akkor ne is tedd meg!)

2007. dec. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ha ő lenne az az ember akkor ilyen kérdés felsem merülne benned.
2007. dec. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel magadnak a kérdést: Tudnék enélkül a pasi nélkül élni? Könnyen túlélném ha elveszíteném?


Ha a válasz NEM, akkor ő az a férfi, aki a te társad.

2007. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha boldog lennél ezt a kérdést fel sem tennéd!!!!!!!!!!!

a sziveddel érzed, ha rá nézel boldogság tölt el....



én úgy gondolom te csak résztvevője leszel ennek az esküvőnek, a párod jobban szeretné....hm elgondolkodtató...

ha már most odafigyelnél erre az apró jelre, az egész életed más irányba menne....

sok sikert a döntéshez!

2007. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azért lehetőleg ne zavarjuk már itt össze szegény kérdezőt... hadd döntse el ő, mit érez, meg mit nem!!!
2008. márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!