Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társfüggők lennénk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társfüggők lennénk a párommal vagy csak én vagyok az ?

Figyelt kérdés

Furcsán ellentétesen viselkedünk a párommal és ez már napok óta aggaszt. 2 éve vagyunk együtt az elején is mindig mindent együtt csináltunk, egy helyen dolgoztunk, együtt laktunk, de mostanában ő eltávolodott, elfoglalja magát egyedül, nekem meg rosszul esik, folyamatosan a közelébe akarok lenni és zavar ha pl más lányról beszél, azt akarom, hogy csak velem foglalkozzon mindig.

Neki ez néha sok, szereti csinálni a saját kis dolgát.

Tudom ez nem normális, sosem voltam ilyen azelőtt, inkább önálló, de ő ezt hozza ki belőlem.

Sokszor észre veszem magamon, hogy valami nincs rendben velem és el vonulok meg próbálok valami mással, magammal foglalkozni, javasoltam, hogy ne dolgozzunk egy helyen, mert teljesen függő lettem, de ő nem bírná elviselni ha nem lennék a közelében.

Nem tud elaludni nélkülem (ez nekem pl megy) és nem szereti azt

sem ha hosszabb időt vagyok távol.

Én általában ilyenkor nem jelentkezek, számomra kikapcsolódás a távollét, akkor vagyok ráakaszkodva ha ott van.

Viszont ha ott vagyunk együtt ő nyugodtan csinálja a dolgát, szerel, filmet néz stb. Ami engem zavar mert nem velem foglalkozik, szeretget stb. De ha nem vagyok otthon (mondjuk elmegyek bringázni, hogy lazítsak) már rosszul érzi magát, alig várja, hogy vissza érjek.

Amúgy jó a kapcsolatunk de ezen nem tudom hogy tudnánk változtatni. Én se vagyok egy minta barátnő tele vagyok belső kételyekkel magammal szemben.

23/L



2020. szept. 18. 00:38
 1/3 A kérdező kommentje:

Olyan is van, hogy van otthon pl egy csomó munkája de nem csinálja meg addig amíg nem vagyok ott. Most együtt lakunk újra, most nagyon nyugodt, lendületes.

Én meg csak várom, hogy szán rám is valamikor időt egyszer.

2020. szept. 18. 00:43
 2/3 anonim ***** válasza:
17%
Hát, szerintem nem kell változni. Majd az idő csiszol rajta. Nektek így megfelel és kész :)
2020. szept. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem beteges, hogy sajnáljátok a másiktól a saját teret és személyes támadásnak veszitek, ha valamelyikőtök jól tudja magát érezni a másik nélkül is. Nekem ez súlyos önértékelési problémákra vall és szerintem előbb-utóbb a kevésbé függő félnél be fog telni a pohár (teljes joggal) és az a másik számára tragédia lesz. De ha bírjátok, hát bírjátok, végül is egyszerűbb, mint szembenézni önmagatokkal és önfejlesztésbe kezdeni.
2020. szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!