Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal 3 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 3 éve együtt vagyunk nem élünk együtt. Tegnap bevallotta, hogy a kapcsolatunk elején megcsalt. Egy világ omlott bennem össze. Az elején barátsàg extrának indult. Megbocsátható?

Figyelt kérdés
2020. szept. 22. 16:58
A kérdező szavazást indított:
Megcsalás
Mégsem
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csalt meg, mert csak kefélni jöttetek össze.

Viszont nyomhatta a lelkét a dolog, ha most mégis elmondta.

2020. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy idő után érzelmek alakultak ki. Ezért megpróbáltuk működik is csak most annyira rosszul érzem magam. :(
2020. szept. 22. 17:07
 3/8 A kérdező kommentje:
De talán azért mert mindig azt mondta, hogy csak én vagyok aztán kiderült, hogy mégsem.
2020. szept. 22. 17:10
 4/8 A kérdező kommentje:
A korunk 24N és 36 F bár ez nem változtat a lényegen.
2020. szept. 22. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Te magad irtad,barátság extrákkal.

Akkor meg mit picsogsz?

Az elején mással is barátkozott egy kis extrával.

Ennyi.

2020. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan,ez már nem most volt...
2020. szept. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha ez akkor volt, amíg ti még csak barátság extrákkal státuszban voltatok, akkor szerintem nem megcsalás és megbocsátható. Engem nem érdekelne különösebben, ha akkoriban én se gondoltam őt teljesen komolyan.

Szerintem ezen túl lehet lépni, de te tudod.

2020. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10%
Kíméld meg magad a folyamatos fejfájástól és a féltékenységtől. Hagyd ott. Legyen önbecsülésed.
2020. szept. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!