Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tàrsfüggősègből, hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tàrsfüggősègből, hogy lehet kigyògyulni?

Figyelt kérdés

Van köztetek olyan, akinek ez sikerült? Esetleg könyv gyakorlatokkal?


Magam alatt vagyok ès van valaki, akitől nem tudok szabadulni èrzelmileg még akkor sem ha összetipor. Segìtségre lenne szüksègem!



2020. nov. 23. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én talán azt mondanám, hogy tűzz ki célokat magad elé. Kétlem, hogy vannak olyan gyakorlatok amik segítenének rajtad de ha van egy célod ami motivál és lefoglal akkor fokozatosan kevesebbet fogsz gondolni arra a szeméyre.
2020. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nincs lelki erőm hozzà, nem talàlok màs èrtelmet az èletemben ès üresnek, kedvetlennek èrzem magam. A kognitív teràpiàt javasolják, mint lehetsèges mòdszert a gyógyulàsra. Van esetleg könyv, ami ezzel foglalkozik?
2020. nov. 23. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Szakembert keress, kognitív viselkedésterápiával és pszichoanalítissel foglalkozó, erre szakosodott pszichológust. Ha könyvből menne, akkor menne anélkül is a józan ész alapján, nem szégyen ám segítséget kérni, ezerszeresen meg fog térülni. Videón keresztül is vannak rendelések, érdemes körbenézni.
2020. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam a rendőrségen feljelentést tenni, volt kint egy poszter ami társfüggőket hív csoport terápiára!
2020. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!