Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztek az örökké tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek az örökké tartó szerelemben?

Figyelt kérdés
Csak,mert vannak ismerőseim akik 16 éves koruk óta együtt vannak és most 30évesek,és most lett kisbabájuk:)
2010. aug. 11. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hiszünk!
2010. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
én hiszek :) csak a megfelelő ember kell hozzá :) remélem egyszer én is megtalálom :)
2010. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is hiszek benne... :)
2010. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmi nem tart örökké! Hidd el, én is azt hittem de egyszer mindennek vége
2010. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszek, de igyekszem nem kizárni a lehetőséget. :)
2010. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen
2010. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, ha megtalálod azt az embert, akivel kölcsönösen nagyon odavagytok egymásért, akkor lehet abból halálig tartó kapcsolat...a léyneg, hogy táplálni kell a tüzet, nem szabad hogy ellaposodjon a kapcsolat....:)
2010. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ezt egy masik kerdesnel irtam, jottem ide is okoskodni:))

szoval a valaszom:

"A szerelem valoban kemiai folyamat.Az elejen egy bizonyos hormon termelodik, attol lesz heves szivdobogas meg a rozsaszin felho stb stb. ez KB 18 honap mulva elmulik, ez teny, de ha az emberek ossze illenek es megkapjak a szeretet (nem szerelmet), figyelmet es boldogok stb akkor egy masik hormon szabadul fel a szervezetben (oxytocin vagy vlm ilyesmi), ami a szerelem folytatasa. Mar nem lesz rozsaszin felhocske, meg minden ami az elejen volt, hanem maga a "megtisztult" szerelem.Ennek mas a formaja de ugyancsak szerelem, meghozza a legerosebb fajtabol.

Azert olyan ritka az igaz szerelem, mert az emberek butak es nem veszik eszre ha nem illenek ossze, es ha nem illenek ossze akkor egy ido mulva elmulik a szerelem es nem termelodik oxytocin.Rengeteg kerdest olvasok itt a gyakorin, pl a parom durva sexet szereti, de en csak a romantikusat.Akkor miert is vagytok eggyutt?nem illetek ossze, vegyetek mar eszre.

Kicsit hosszu lett, de remelem erted mire gondolok.

Ha szeretsz olvasni ajanlok neked egy jo konyvet:Spielhozni. Az egesz parkapcsolat tema nagyon erthetoen es viccesen van leirva.:)"

2010. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, a kötődéshormon az oxytocin! Pont ma dumáltam egy pszichológus-barátnőmmel:)
2010. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!