Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ehhez, zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez, zavarna titeket?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 1 eve vagyunk együtt, elottem fel evig volt szingli, es azelott volt egy hosszabb, 5 éves kapcsolata. En 28 vagyok, o 25 éves. Egy nagyobb varosban élünk, en idevalosi vagyok, neki 200 km-re vannnak a szulei, csaladja, az exe miatt költözött anno ide, de megszerette a várost is, itt van munkahelye, itt maradt. A baratai többsége is az eredeti lakhelyen vannak, itt a varosban inkább csak munkából megismert baratnoi vannak. Viszont az exe csaladjaval is joban maradt. Az exevel nem beszélget, ndm irogatnak, de az apjaval es annak uj felesegevel szokott beszelgetni, illetve a nagyszuloket is felhivja unnepekkor felkoszonteni, megkerdezni hogy vannak, alkalomadtan be is ugrik hozzajuk, bevasarol nekik. A talalkozas az egyuttletunk alatt 2 alkalommal fordult elo eddig, de beszelnek kb minden honapban egyszer beszélnek. Elvileg orulnek, hogy boldog velem, es hogy kapcsolatban van, nem akarjak ujra az exre rabeszelni, megis zavar engem ez az egész. Normális ez szerintetek, hogy ilyen jóban maradtak? Azt mondja, hogy az elmúlt években o sajat csaladjakent megszerette oket is, es attol, hogy a kapcsolata az exevel nem működött, a nagymamaval még ugyanolyan jól el tud beszélgetni. Természetesen o alapból ilyesmi személyiség, az en nagyszuleimhez is gyakran jar, jelkulem is akar, a szuleimet is keresni szokta, hogy hogy vannak, tesóm fiaval is rengeteget foglalkozik, tanul vele, ide oda elviszi, tehat nem hanyagolja el az en csaladom, mintha csak az exét szeretne. Mégis olyan fura ez nekem, en nem keresem a volt baratnoim nagyszuleit....
2021. jan. 1. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mégis olyan fura ez nekem, en nem keresem a volt baratnoim nagyszuleit"


Igen, mert te nem olyan személyiség vagy. De írtad, hogy a barátnőd a te családoddal is így viselkedik, tehát itt szerintem nincs jelentősége annak, hogy ex vagy nem ex. Ilyen típusú ember, ami amúgy szerintem egy jó dolog valahol, hisz nagyon érdeklődő és segítőkész jellemre vall. Szerintem ne gondolj bele többet, nekem is piszkálná a csőröm eleinte de biztos elmondanám neki, hogy ez engem miért zavar, mik az érzéseim és ha a barátnőd normális (annak tűnik leírásból) akkor semmi akadálya nem lenne annak, hogy átbeszéljétek higgadtan és megnyugtasson.


Mindenképp mondd el neki így ahogy ide is leírtad, ez teljesen korrekt és hidd el neked is megkönnyebbülés lesz ha megnyugtat afelől, hogy nincs miért aggódnod. Az exszel nem beszél, nem találkoznak, nincs para.

22N

2021. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

A párunk családjával nem kapcsolatban vagyunk, hanem ismeretségben. Ami vagy jó vagy nem. Attól, hogy szakítunk a párunkkal, a családtagjai még ugyanazok az emberek maradnak, akiket kedveltünk addig.

Neked is el kellene menned vele az ex nagyszüleihez, akkor meglátnád, hogy viszonyulnak egymáshoz, a nagyszülők hogy viszonyulnak hozzád. Teljesen más megtapasztalni mint hallani, hogy támogatják a kapcsolatotokat.

2021. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Én nem feltétlen mondanám hogy menj te is az ex nagyszüleihez.


De valahol érthető. 5 év hosszú idő. Ez alatt az idő alatt, ha hivatalosan nem is, de ő is családtaggá vált bizonyos szinten.


Én is amondó vagyok hogy ennek inkább örülni kell, hisz ezek szerint kultúráltak, intelligensen tudják ezt kezelni.


Aztán ki tudja, lehet ha az exnek is lesz új nője, annak is bökni fogja a csőrét, lehet abbamarad.


A szüleim 30 évig voltak házasok, csúnya válás lett a vége.

Apai nagypapám, azóta is küld külön anyumnak is képeslapot, felköszönti a születésnapján, igaz mivel már idős vagy lapon vagy emailben.

Tehát a volt menyének is küld azért képeslapot pedig már semmi nem köti össze őket és a válás se volt problémamentes.

2021. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Valahol megértem, hogy zavar, szerintem engem is zavarna.

Viszont szerintem ez le fog csengeni, mert az ex is be fog újítani egy nőt, akinek ez tutira nem fog tetszeni, és előbb utóbb baratnődnek is leesik a tantusz hogy semmi keresnivalója az exe családjaban. Csak neki lassan megy a leválás.

2021. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Angel3000 ***** válasza:
84%
Szia! Ez nekem is furcsa, de léteznek ilyen emberek, akik nem tudják lezárni a „múltjukat“!
2021. jan. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Tegyük hozzá, hogy lehet hogy az exének és az exe családjának is kínos, hogy még mindig ott sertepertél, és "segíteni" akar, ahol nem kértek segítséget, meg ahol már nem tartozik a családba.

Más az, ahova egy nő szült egy gyereket, és válás után is valamennyire tartják a kapcsolatot a nagyszülőkkel,mint egy ilyen tini parkapcsolat, ahol a barátnők x évenként lecserélődnek.

2021. jan. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Ahogyan a végén leírtad, a te rokonaiddal is nagyon intenzív kapcsolatot tart. Szerintem fogadd el, hogy ő ilyen, és ebbe beletartozik ez is.
2021. jan. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!