Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mindennapi hajtás,mókuskerék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mindennapi hajtás,mókuskerék felőrli a kapcsolatot? Nálatok is?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem nem a párommal van a baj mert mással is ugyanez lenne mindig meló mindig tennivalók.Totál beszippant a mókuskerék és szabadulni akarok belőle.
2021. jan. 11. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mi nem fogjuk erre azt, ha nem vagyunk képesek fenntartani egy emberi kapcsolatot.
2021. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor ha nektek olyan jól megy adhattok tippet. Várom.
2021. jan. 11. 12:33
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem, mert mindketten szeretjük a munkánkat, és bár vannak nehézségek, nem éljük meg ezeket "mókuskeréknek" vagy szenvedésnek.

Legyen olyan munkád és alapvetően életed, amiben kényelmesen érzed magad és szereted és olyan társat válassz, aki partnered és jobb esetben át is érzitek egymás nehézségeit és örömeit.

29F

2021. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A munkámmal semmi gond, de sok időt elvesz de a munkaido az ennyi sőt máshol inkább több.
2021. jan. 11. 12:39
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

#2 Nekem ne mondja senki, hogy nincs ideje 8-12 órás munka mellett nem beleszarni a kapcsolatába azzal az emberrel, akivel együtt él... A párommal 4 évet úgy toltunk végig, hogy párhuzamosan volt egyetem és főállás, mégis képesek voltunk fenntartani érdekesnek a kapcsolatot. El kellene engedni a feladatok mögé bújást, hétköznap alig van házimunka, alig van munka utáni teendő. Simán el lehet menni kézen fogva sétálni, beülni egy kézműves sörre, táncolni tanulni, kocsikázni este a városban, közösen edzeni, nálunk a péntekek mindig különleges ételrendelős ebéddel járnak, hétvégén pedig közösen készítetünk valamit amit előtte nem próbáltuk. Mellette ahogy az előttem szóló írja, nem égtünk ki a munkánkban, mert szerettük csinálni, ugyanakkor letenni is tudtuk a munkaidő végével.


Mi a kérdés? Mi nem megy nektek abban a laza 8 órában, ami nekünk sokszor úgy is ment, hogy csak egymás mellett dolgoztunk/tanultunk, majd utána csak egy masszázs vagy közös zuhany fért bele a hétköznapjainkba? Komolyan nem értem, miért kell erre fogni, hogy képtelenek vagytok egymásra figyelni.

2021. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Soha nem volt gond.
2021. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az alig van házimunka az elég erős, pedig nem vagyok rendmániás nő.
2021. jan. 11. 12:50
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Hát az élet már csak ilyen, ha nem vagy beverly hills-i újgazdag yuppie, mint a romantikus vígjátékokban.
2021. jan. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ketten lakunk közös albérletben, hétköznap annyi házimunka van, hogy elmossuk a tányért amiből eszünk, illetve berakunk 1 mosást. Bárhogy számolom, mosogatás + mosás berakás + teregetés nagyon max 20 perc.

Gyerekkel nyilván más lenne, de te nem írtad, hogy nálatok lenne. Van még két macskánk amúgy, úgyhogy nálunk még hozzájön naponta + 5 perc, amíg kiszedjük a kakit és adunk nekik kaját.


Irodában dolgozunk mindketten 8 órában, én fixen fél5ig, ő van, hogy délutános és este 10ig. Mégsem érzem mókuskeréknek. Ha van időnk esténként akkor filmezünk, sorozatot nézünk, társasozunk. Ha nincs, akkor csak átbeszéljük, hogy kinek milyen napja volt, 10-15 percig megölelget, hozzám bújik, aztán alszunk.


Mi annyira fenntarthatatlan nálatok?


22N , 3 éve együtt

2021. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem
2021. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!