Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkahelyével játszana a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyével játszana a párod, akkor mit tennél?

Figyelt kérdés

Párom már 5 éve dolgozik a munkahelyén de minden egyes teljesítményértékelésnél eljátssza azt a veszélyes mutatványt, hogy ő is ír egy értékelést a munkahelyéről és ilyenkor odaadja!


Mindig elmondom neki hogy fejezze be ezt, de persze nem hallgat rám. Eddig megúszta a kirúgást.



2021. jan. 16. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Én bizom annyira a választott párjaimban, (mindegy melyik ex)hogy tudják mit csinálnak.

Volt köztük illegális alkat is, én csak megemlitettem neki hogy tidja e hogy lecsukhatják amugy. Es mivel igen, onnanstol én nem játszottam neki a nevelőanyát. Meg amugy sem soha senkinek.

2021. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
*bizom és biztam is a barátaimban hogy tudják mit csinalnak. Akkor is ha nekem meredeknek tűnt neha
2021. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, az ő munkahelye, ebbe neked nincs beleszólásod, legfeljebb véleményed lehet.

Másrészt 5 év után kapnia kéne végkielégítést, ha kirúgják, szóval ha egyébként nincs gond vele, nem fogják kirúgni. Eddig se tették.

Amúgy meg manapság ezek nélkül is kirúghatnak bárkit bármikor. Ugyanaz lenne. Keres másikat. 🤷‍♀️

2021. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazán normális helyeken szervezett formában, anonim módon kérik is a dolgozókat, hogy értékelést adjanak.

(Kérdőíven fix kérdésekre skálán pontozva, de van szabadon megválaszolható rész is)

Ha 5 évig megúszta, talán nem véletlen.

2021. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ, hol dolgozik a párod, nálunk ezt el is várják, hogy amikor rólam, illetve a munkámról adnak visszajelzést, akkor én is ugyanúgy mondjam meg az értékelésem a főnökömről és a cégről. Sosem rejtettem véka alá a véleményem eddig, kulturált keretek között elmondtam a főnöknek, ha valami bajom volt, a céggel vagy akár vele kapcsolatban, és eddig a legrosszabb dolog, ami történt, hogy igyekezett odafigyelni és változtatni azokon, amikben hatalmában állt 🤷‍♀️


Ha eddig nem rúgták ki a párod, akkor gondolom nem emiatt fogják ez után sem. De gondolom felnőtt ember, ha kockázatos ez a dolog náluk, akkor csak tudja, hogy mik lehetnek a következményei. Azért szerintem manapság már csak azért nem rúgnak ki a legtöbb helyről, mert rávilágítasz egy-két problémára a céggel vagy a vezetőséggel kapcsolatban. Nem biztos, hogy díjazzák, nem azt mondom, az előléptetésnél vagy fizuemelésnél ezt lehet, hogy figyelembe veszik, de nem hiszem, hogy konkrétan a munkahely veszélyeztetését jelentené. Ha meg igen, akkor igaza is van a párodnak, majd megy olyan helyre, ahol ebből nem csinálnak ügyet.

2021. jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg kéne érteni a motivációját először. Ha pl. utálja a helyet vagy nem ért vele egyet és ezért teszi, akkor nem izgatna. Főleg ha amúgy jól megélünk.


Én amúgy is olyan típus vagyok, aki azt támogatja, hogy a párom érezze jól magát a munkahelyén, vagy oda kerüljön, ahol szereti a munkáját. Ezért én támogattam azt is, amikor munkahelyváltáshoz el kellett onnan mennie és nappalin képeznie magát, hogy egy jobb helyre kerüljön.

A suli után pedig ott dolgozhatott, ahol tényleg szeretett volna (szülei ebben nem támogatták anno, így oda ment dolgozni, ahova bekerült, én visszont inkább bevállaltam, hogy éljünk szűkösebben 1 kerestből, de utána elégedettebb életet élünk)

2021. jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális munkahelyen erre amúgy is van lehetőség. Nálunk nem pont úgy volt, mint a #4-nél hanem hívtak egy független céget, akik felmérték munkatársak elégedettségét. De én amúgy is mindig elmmondtam a főnökeimnek, ha valmi nem tetszett. Volt, hogy az volt rá a válasz, hogy annak így kell lennie, és nem áll a cég szándékában változtatni ezen, de legalább megpróbáltam. Többnyire azért sikerült megoldást találni.

Ha amit bead, az egy jól összeállított, korrekten megfogalmazott dokumentum, és nem egy vicces(nek szánt) hiszti ami minden professzionalizmust mellőz, akkor nem kéne, hogy baj legyen belőle.

2021. jan. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális melóhelyen alap, hogy értékelést kérnek a dolgozóktól. Igaz, változás nem lesz, de na :D A látszat a fontos.
2021. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!