Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a barátnőm és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátnőm és a párom átlèp egy határt, szerintetek beszéljek a barátnőmmel is erről?

Figyelt kérdés

A minap feltettem egy kèrdèst ezzel kapcsolatban, mármint ott az volt a lényeg,hogy szerintetek normális-e ha a párom és az egyik legjobb barátnőm írogatnak egymásnak mindig, mikor látják egymást valahol, vagy csak úgy vicceket küldözget a barátnőm neki.


Azóta már beszéltem a párommal erről,hogy mennyire zavar ez és számomra már sok, nem tudom mire vèlni. Szerencsère ő megèrtő volt, azt mondta semmi rossz szándéka nem volt, nincs miért aggódnom. Illetve azzal takarózott, hogy mindig a barátnőm kezdeményezte a chatelèst, ő írt rá. Ami igaz is... És nem tudom mit tegyek, említsem meg ezt a barátnőmnek vagy csak nagyobb problémát szítanèk? Az a gond, hogy ha minden így marad és nem szólok, félek bennem marad ez a fura érzés vele kapcsolatban és mindig feszèlyezett lenne számomra ha közös programot csinálunk, az járna a fejemben,hogy miért nyomul és nyalizik annyit a páromnak.

Nem akarom egy ilyen dolog miatt elrontani a hosszú éves baratsagunkat sem. Mindig nagyon jóban voltunk, segítettük egymást amiben tudtuk, de tény hogy nagyon szeret pasizni és flörtölgetni. Sőt,lehet minden férfival ilyen, de valahogy ha a párommal ilyen azt nem tudom elfogadni.

Mit gondoltok erről? Ti beszélnètek a barátnővel is?


2021. jan. 18. 14:17
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Illetve azt sem tudom hogyan kellene kezdenem és mit mondjak neki, elèggè kényes téma.

Ti jártatok már hasonlóan ?

2021. jan. 18. 14:20
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

Nem akarom egy ilyen dolog miatt elrontani a hosszú éves baratsagunkat sem.


Szerintem ezt a barátnődnek be kell látnia hogyha szólsz neki. Képzelje egy pillanatra magát a te helyedbe. Biztos másképp fogja látni a dolgokat.

2021. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így mondd el, ha valóban barátok vagytok akkor az érzéseidet tiszteletben fogja tartani.
2021. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ő lehet nem látná ugyanúgy a dolgot, mint èn, mert ilyen szempontból nem annyira egyezik a hozzáállásunk. Pl ő simán beszèl másokkal is a párja mellett, olyanokkal akik régebb ráhajtottak, szerinte ez rendben van, és mindig is élvezte a férfiak flörtölèsèt. Biztos ti is ismertek olyat, aki nem is a külseje miatt, de a viselkedésével és kisugárzásával legtöbb férfit elcsábítja.

Emiatt sosem féltem, mert én bízom a páromban és a b.nőmben is, csak mióta többször kezdett el írogatni,azóta van bennem egy furcsa érzés.


Lehet csak akkor könnyebbülnèk meg, ha tisztáznám vele is, másképp nem hagyna nyugodni. Már csak azt kell kitalálnom hogy adjam elő.

2021. jan. 18. 14:33
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Valahogy úgy szóbahozni, hogy a párod mindig mutatja neked, miket írogat?
2021. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
Számomra furcsa hogy nem a barátnőddel beszéltél először. Amúgy csak jelzem hogy ő nem a barátnőd. Én is jóban vagyok a barátnőm pasijaval de ez abban merül ki hogy jól elbeszelgetunk ha valami közös program van. Eszembe se jutna rairni.
2021. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

#4 vagyok

Hallgass a megérzésedre! Vannak előjelek... Hallgass rá, bízzál magadban! Nem véletlenül van...

2021. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

7. Igen ez nálam is így van, és az előző kérdèsemnèl is csomóan ezt mondták, ez is megerősített abban, hogy nem paranoiás vagyok hanem jogosan esik rosszul :)).

Ha valóban számítok neki akkor megkell èrtenie ezt...

2021. jan. 18. 14:50
 9/22 A kérdező kommentje:
8.Azt fogom tenni, beszélni fogok vele, hogy letudhassam magamban ezt a témát és ne emèsszen majd minden alkalommal. :)
2021. jan. 18. 14:51
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Tetszik a barátnődnek a barátod.

Ha a barátodnak mertél szólni,neki miért nem? Pedig a pitsa a hibásabb.

2021. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!