Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 2-3 hetente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 2-3 hetente találkozós távkapcsolat tekinthető egyáltalán párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Ha a felek kimondták, hogy ez nekik annak számít, akkor igen.
2021. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

inkább alkalmi


Ha nincs kilátás maximum Fél éven belül arra, hogy ez jobb lesz akkor utána mást keresnék.

De ezt is csak akkor folytatnám ha megérné.


Szóval megéri e utazni annyit, érzel e valamit iránta...anyagilag megéri e.

2021. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Úgy imádom ezeket a pongyola fogalmakat, hogy komoly kapcsolat, párkapcsolat, szexkapcsolat, barátság extrákkal, sugar kapcsolat, stb...


Miért nem tudják az emberek leírni, hogy ezt és ezt várom és teljesíted vagy mész a levesbe? Neeem, helyette taktikáznak...

2021. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Nem.
2021. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
2-3 hetente van szex? Mert kb. olyan ez, mintha egy idegennel dugna az ember!
2021. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Hány éveseknél? Mert felnőtteknél átmenetileg elmegy, ha amúgy előtte normálisan együtt voltak. De ha nem tinik, akkor alkalmi bohóckodás.
2021. jan. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Valamelyikük egyszer csak megunja és keres mást.

Más eset, ha régóta ismerik, szeretik egymást, de a sors egy időre elszakította őket egymástól.

2021. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Működhet, persze, de csak úgy, ha belátható időn belül össz tudtok költözni.


Unokatestvérem és a holland barátnője (most már házasok, két gyerek) 2 évig csinálták így, mert a munka miatt egyikük sem tudott költözni.


A párom és én 1000 km-ről ismerkedtünk meg és jöttünk össze. Félévig kéthetes váltásban találkoztunk - eleinte hétvégén, aztán több időt -, majd kijöttem hozzá.

2021. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
én egy viccnek tekinteném.
2021. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem leszek népszerű a válaszommal, de szerintem működhet. Amennyiben van egy végdátum, ameddig ez az állapot fennáll, mert ezt nem lehet örökké csinálni. 4 évig éltem hasonló kapcsolatban, és ott nem 1-2 hét volt a találkozó, hanem 2-3 hónap, legalábbis az elején. Aztán csökkent egy hónapra, majd 3 hétre kb. Viszont már az elején tudtuk, hogy össze fogunk költözni, amint befejezem az egyetemet (alap és mester). Ez az összeköltözés meg is történt, és később a össze is házasodtunk, tehát mi ezt abszolút komolyan vettük. Ez csak így működik, hogy ha mindkét fél 110%-ot beletesz és nincs bizalmi megingás.
2021. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!