Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szakítana, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakítana, ha megtudná, hogy a múltamban voltak élményeim fiúkkal, hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Van itt olyan heteroszexuális kapcsolatban élő férfi, akinek titkolnia kell a múltját a barátnője előtt?

Figyelt kérdés

17 és 20 éves korom között, mikor nem sikerült barátnőt találni, nem utasítottam el a fiúk közeledését. Akkoriban a velem egyidős lányoknak nem tetszett, hogy gyerekes a kinézetem, bár már akkor is 190 magas voltam, ha megborotválkoztam tényleg 8-osnak néztem ki. A srácoknak meg pont ez tetszett, velük mindig csak orál volt, se anális közösülést, se érzelmi kapcsolatot sem tudnék elképzelni egy férfival. Aztán 21 éves korom után ez a helyzet elmúlt, a szakállnak köszönhetően ez a probléma megoldódott és mindig találtam barátnőt.


A mostani barátnőm viszont elkezdett belemenni ebbe a témába és ő elítélő a melegekkel és a biszexuálisokkal, én meg mivel ilyenkor csak hallgatok nagyokat, már konkrétan rákérdezett, hogy volt e ilyen élményem, mert ha igen, akkor nem szeretné folytatni a kapcsolatot. Nyílván letagadtam, mert hát nem akarom elveszíteni egy ilyen dolog miatt, mert szeretjük egymást, de nem értem, hogy miért áll ehhez így, ha nem csalom meg, se nővel se férfival. Teljes a szexuális életünk, mellette nem hiányzik a "kalandozás", viszont kellemetlen, hogy mégis csak titkolózni kell egy olyan dolog miatt, aminek nem kéne számítania. Hiszen ennyi erővel szakíthatna amiatt, hogy előtte 10 vagy 15 másik lánnyal voltam.


Van valaki aki hasonló cipőben jár?


2021. jan. 31. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Mekkora suttyó vagy, hogy átvered a lányt...és ha elkap tőled valami meleg-nemi nyavalyát? AIDS, vagy ebola, vagy hasonló.
2021. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos ez egy kellemetlen helyzet. Én azért szakítanék, mert hazudsz nekem. Bár én más vagyok, nekem vannak meleg barátaim, egyáltalán nem ítélem el őket.

Viszont őszintén szólva lehet, hogy engem is kiábrándítana a tudat, hogy a párom nem teljesen hetero. Sajnos nem tudok érdemi választ adni, mert a nézeteim sem egyeznek a párodéval, illetve ilyen helyzetben sem voltam még. Annyit tudok, hogyha 1x kiderulne, hogy hazudtál, az szakítóok lenne.

Bár nem értem, a barátnőd is miért feszeget kényes témákat, ha 1x jobb, ha valamiről nem tudunk... Úgy legalább nem hazudsz, csak nem mondod el. Mindenkinek vannak titkai a múltból.

2021. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a kérdést is azért tettem fel, mert nem érzem jól magam, hogy olyan helyzetbe kerültem ahol hazudnom kellett. azt tudom, hogy jelenleg az, hogy nem vagyok 100% hetero semmilyen kockázatot sem rejt a kapcsolatra nézve, viszont az, ha ő ezen elkezd kattogni meg elkezd félelmeket felépíteni magában sokkal károsabb ránk nézve.
2021. jan. 31. 23:19
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

2-es vagyok


Ez nem a potenciális megcsalásról szól. Nem tartanék egyáltalán attól, hogy amiatt könnyebben megcsalsz, mert esetleg érdekel a másik nem is.

Számomra szimplán kiábrándító lenne a tudat, hogy téged férfiak is izgattak/izgatnak. Semmi bajom az ilyen emberekkel, mint barát, ismerős, viszont párnak nem tudnám elfogadni, mert számomra nem elég férfias.

2021. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem mindenképp mond el neki az igazat. Ezzel könnyítesz a lelkeden. S ha azért szakit veled, mert a múltadban voltak dolgok, akkor örülj neki, mert valójában nem azt érzi irántad amit gondolsz.


Az én férjemnek is a múltjában voltak dolgai, ami nem épp példaértékű (nem a biszexualitásra gondolok), de én elfogadtam/elfogadom, mert szeretem.


Inkább légy olyannal aki elfogad, mintsem olyannal, aki elott szégyellned kell önmagad.

2021. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Én a helyedben szakítanék vele, mert ilyen ítélkező. Tudom, hogy nehéz, de én nem tudnék ilyen gondolkodású emberrel lenni, akkor se, ha nekem nem lenne "takargatnivalóm".
2021. febr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem korrekt vele szemben, hogy nem mondod el. Valóban, valószínű, hogy az őszinteségeddel elveszítenéd őt, szakítana. Sok lánynak nem fér ez bele, de azért jó lenne ha tudná, ha lenne esélye ezt neki eldönteni, mielőtt éveket, és érzelmeket tesz a kapcsolatba..

Máskülönben azt mondanám, hogy nem érdemes a múlt dolgainak a részleteit mesélgetni, de itt nyilvánvaló, hogy ő igényli, szeretne tudni arról, hisz kifejezte.. (Esetleg lehet hogy van megérzése, és azért puhatolódzik? )

2021. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
Hazudtál neki. Ez már önmagában probléma. És igen, engem is kiábrándítana a barátnőd helyében. Nem attól tartanék, hogy megcsalsz vagy ilyesmi, egyszerűen kiábrándítana a tudat, és nem tudnék a gondolattal mit kezdeni, hogy egykor férfiakat elégítettél ki orálisan, vagy téged ők. Az lenne a legfairebb, ha elmondanád neki és lezárnád ezt a kapcsolatot. Ez tanulópénz, és a következő kapcsolatnál nem hallagod el ezt.
2021. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, igazatok van
2021. febr. 1. 00:22
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

Ha ilyen miatt akarna szakítani az nagyon ítélkező,gyerekes és szerintem valójában nem is szeret akkor.

Valamilyen szinten meg tudom érteni a titkolózásodat,mert félsz.

Saját szempontomból én azt tenném,hogy elmondom neki: ez és ez volt,de ez a múlt.Nem lesz többé ilyen,mert itt van neked ő és szereted.Ha elfogadja akkor hát hajrá,ha nem fogadja el menjen isten hírével a homofób "leendőjéhez".

2021. febr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!