Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szexkapcsolatból több lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexkapcsolatból több lesz vagy így marad ?

Figyelt kérdés
Volt egy férfi akit megismertem,en mondtam az elején ,hogy semmit nem akarok ,csak hétvégére valakit ,de elfoglalt vagyok ,így nem kapcsolatot,viszont nem is egyejszakasat ...Ő is azt mondta,pont ezt keresi .Na most előadta a machot,meg hogy mekkora domináns és az is volt az elején,viszont 1 óra szex mellett 4-5 órákat beszélgetünk, elvitt randizni,ő nagyon nagyon elfoglalt (extrém sokat dolgozik és mindig csong a telefonja ),de rám van ideje ,amikor nekem jó ,azt mondta úgy intézi ,hogy tudjunk együtt lenni .Szerintem szeret velem lenni ,a szex nagyon jó stb ...azt gondoltam és lehet így is van ,hogy minden napra jut 100no ,azonban mindig elérhető este és keres stb....Viszont az utóbbi egy hétben azt mondta a telefonban ,eddig dominans voltam ,de veled kapcsolatban össze vagyok zavarodva ...és amikor együtt vagyunk (néztünk egy filmet ,odabujtam és ő megsimogatott,majd elvette a kezet ...,átölelt,aztán hátrébb huzodott).Szerintem kedvel, randizni visz,sokat beszélgetünk ,de az utóbbi egy hétben visszább vett és ennek semmi oka nem volt ...Viszont amikor együtt vagyunk ,nekem nagyon úgy tűnik ,hogy jól érzi magát ...Kérdésem:en sem tudom ,h mit akarok ,de szerintetek nála is ez van ? Vagy ő tényleg csak szexet akar ? De akkor miért a randi ,elmondott magáról egy csomó minden rosszat ,mutogatta képen a családját ,érdekli ,hogy mi van velem ,mit csinalok ,mi a véleményem ...És a nagy macho (kinézetre is egy szakallas,magas ,nagy ember ) mostanában egyre gyengédebb a szexben is ...Viszont nem presszeltem meg ilyenek ,mégis “visszalépett “ ,meg elejtette ,hogy most más ,mint amilyen szokott lenni ...szerintetek ez átmeneti ? Most van a visszavonulás és elgondolkodás szakasz ? Mert nem hinnem ,hogy véget akarna vetni az egesznek,szerintem bejön neki ....

2021. febr. 5. 11:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

A szokásos. Először csak dugni jártok össze, aztán persze jön az (ál)szerelem, mert az emberek nagy része nem tud úgy dugni hónapokig, hogy ne kezdjen kötődni. Csakhogy most egyikőtök se tudja, mit akar a másik, de a dugást sem akarjátok elrontani. Szóval hallgattok az érzelmekről.

Végül valamelyikőtök kiböki az igazat, a másik rájön, hogy a dugások után érzett szerelem az nem szerelem, csak a hormonok tomboltak. Szóval szépen távozik, mert a valóságban nincs bennetek semmi közös, csak a szex.

2021. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezz rá ha az elején ennyire nyíltak voltatok egymassal maradjatok most is azok. Egyébként ha ennyire "elfertek egymás életébe" és jól érzitek magatok miért nem tartod jó ötletnek a kapcsolatot igazából ez is egy kapcsolat már csak máshogy hivjatok
2021. febr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi nõs, vagy szabad és te?
2021. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mindketten szabadok .Ő a bátyjával lakik, en pedig a kislanyommal...Akkor vagyunk együtt, ha ő az apukájánál van...Bennem van bizonytalanság ,hogy kellek -e én így ,gyerekkel ...ezért mondom ,hogy en nem akarok kapcsolatot ,hogy vedjem magam a pofára esestol ...de önálló vagyok már régóta ,volt is egy baratom 1 évig ,nem az van ,hogy potapat keresek vagy ilyesmi ....csak egy társat magam melle...
2021. febr. 5. 11:46
 5/22 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ne félj bízni benne lehet hogy jól alakulnanak a dolgok de előtte beszéljétek róla hogy Ő mit gondol erről
2021. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

Kapcsolat ez bizony!

Ha csak szex lenne, akkor nem vinne ide-oda, nem tévézgetne veled, nem beszélne magáról.

Ahogy te is megijedtél attól, hogy az induláskori terveidet kezdik áthúzni az érzelmek, biztos ő is így van vele és most meg van zavarodva.

Ha neked fontos ez az ember, akkor most ne ronts ajtóstól a házba és ne kezd agyonbeszélni a dolgokat, mert ezzel lehet, hogy menekülésre kényszeríted, mert maga előtt sem tisztázódott, hogy mit is érez!

Hidd el, az idő mindenre választ ad, te csak legyél olyan mint eddig!

2021. febr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Várj türelemmel.
2021. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Csak a beetetés végett van ez így. Emberként kezel és nem állatként egy használati tárgyként. Nála ez csak a dugásról szól. Nagyon pofára fogsz esni. Most lépj ki belőle míg nem sérülsz jobban!
2021. febr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Engem az zavar,hogy most visszább vett ....illetve ,hogy amikor legutóbb látott ,láttam rajta ,hogy nagyon tetszem neki ,olyan waooo,de nem dicsért meg...egyébként az exem azt mondta ,hogy neki mindig is nagyon tetszettem ,de nem mondta ,mert ő azt gondolta ,hogy mutatja a tetteivel ....Szóval miért nem tud ilyet mondani ? Ha megosztottam valami storyt,elsőként reagált ...mindennel kapcsolatban akart velem beszélni ,érdekeltem nagyon ....szerintem azóta vett vissza ,miután megoleltem (erzelmesen ).De ne nézzetek hülyének ,tényleg van köztünk kémia és úgy tűnik ,hogy erdeklem .Vagyis a randizasok,meg hogy mindig ráér ,meg en döntsem ,hol és mikor akarom látni azt mutatja ,erdeklem ...csak nem mondja .....szombaton találkozunk ,szerintetek ha nem akar mondjam ,hogy menjünk el valahova ,vagy csak jöjjön és nézzünk tv-t ?Kerdezte azt is ,hogy en hogy akarom őt :arra meg anno ilyen szexes választ adtam ...de amióta érzi rajtam (nem direkt ,csak hogy odabujtam stb ) ,hogy en kedvelem nagyon ,na ő azóta vett vissza ...És meg a nők a bonyolultak ...
2021. febr. 5. 12:41
 10/22 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem fel az erzelmeitol,meg mondja ,hogy ő ilyen meg olyan szemet ,de velem nem és már már nagyon is kedves ...a szavaival próbál elijeszteni ....amúgy együtt volt egy lánnyal 4 évig ,róla sokat beszél ...lehet akkor nagyon megsebzodott és fel szerelmes lenni ,fel nehogy sérüljön ....
2021. febr. 5. 12:47
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!