Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele? Netes ismerkedéssel kapcsolatban szeretném kikérni a tanácsotokat.

Figyelt kérdés

Van egy srác.

Úgy írt nekem hogy tetszem neki, de a munkája miatt csak kéthetente tudnánk talizni, de akkor sexelni is akar.

60-70km.re lakik tőlem.


Milyen kapcsolatot keres ő valójában?


22/L


2010. aug. 16. 21:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Én komoly kapcsolatot szeretnék.
2010. aug. 16. 21:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Na vajon milyet? Találkoztok, megfektet, aztán két hétig nem is akar látni. Azért az a 70 km nem olyan ördögi táv, hogy 2 hetente lehet csak találkozni. Gondolkozz!!!
2010. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok már gyerek én sem, de ahhoz képest, hogy még soha nem találkoztatok így kijelenti, hogy szex? Ez gyanús.

Ráaádsul ha komoly kapcsolatot szeretnék egy lánytól akkor nem mondom így nyíltan, hogy szex találkozzunk kislány és akkor remélem lesz szex. Mert akkor semmi komolyat nem akarnék.


Légy óvatos és fent tartással kezeld amit mond!

27/F

2010. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hát aki úgy kezdi, hogy szexet is akar mindig... hmmmm... nem is tudom... és mi az hogy csak 2 hetente? Tényleg nincs nagy távolság közetek. A férjem és én is neten ismerkedtünk meg, akkor 400 km volt köztünk! Mégis hol ő jött, hol én. Aztán tudtuk, hogy ez így sokáig nem mehet és összeköltöztünk.

Szerintem jól gondold végig, mert volt olyan pasim, aki kb ugyanennyire lakott tőlem, mint tőled a pasi és az a kapcsolatom tényleg csak a szexről szólt. Nem akart igazán semmi komolyat, de a szexet igen. Aztán közöltem vele, hogy menjen és keressen magának ott egy k.rvát, aki b@szogathat!

2010. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Itt nincs kérdés!


25/l

2010. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szexet szeretne.
2010. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a francba az ilyet, szexmániás az ilyen
2010. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60-70km-ről, kéthetente találkozással nem lehet komoly kapcsolatról beszélni. De ha neked is jólesne a szex, akkor vágj bele.
2010. aug. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!